Povezane vesti
Hanter Bajden lobirao za ukrajinsku kompaniju dok mu je otac bio potpredsednik Amerike
NIN 15.08.2024
Sin aktuelnog američkog predsednika Džoa Bajdena, Hanter kontaktirao je 2016. godine američkog ambasadora u Italiji u periodu dok je njegov otac bio potpredsednik SAD, kako bi pokrenuo geotermalni projekat za ukrajinsku kompaniju "Burisma" u kojoj je bio… »
Hanter Bajden lobirao za ukrajinsku kompaniju dok mu je otac bio potpredsednik SAD
RTV 15.08.2024
VAŠINGTON - Sin aktuelnog američkog predsednika Džoa Bajdena, Hanter kontaktirao je 2016. godine američkog ambasadora u Italiji u periodu dok je njegov otac, bio potpredsednik SAD, kako bi pokrenuo geotermalni projekat za ukrajinsku kompaniju Burisma u… »
Hanter Bajden lobirao za ukrajinsku kompaniju dok mu je otac bio potpredsednik SAD
Blic 14.08.2024
U okviru napora da pokrene geotermalni projekat za ukrajinsku kompaniju Burisma u kojoj je bio član upravnog odbora, Hanter Bajden je 2016. godine kontaktirao američkog ambasadora u Italiji u periodu dok je njegov otac Džo Bajden bio potpredsednik SAD… »
Vesti dana »

Viši sud u Zaječaru poništio rešenje GIK kojim se odbijaju prigovori opozicije: Sledi ponovno odlučivanje
Blic pre 5 satijoš 15 povezanih

Novi napad Irana na Izrael, Tel Aviv gađao nuklearni centar u Isfahanu; pojačana aktivnost američkih razarača i aviona u Mediteranu
RTS pre 27 minutajoš 32 povezane

Zelenski: Rusija nam poslala tela 20 ruskih vojnika; Putin ide na samit BRIKS-a u Brazilu
RTS pre 52 minutajoš 17 povezanih

Sumnja na podmetanje velikih požara kod Omiša i Makarske sa evakuacijom i značajnim štetama
Naslovi.ai pre 23 minutajoš 55 povezanih

Početak letnje turističke sezone donosi pojačan saobraćaj i duža zadržavanja na graničnim prelazima
Naslovi.ai pre 4 satijoš 17 povezanih