Povezane vesti

Politiko: Bin Salman strahuje za život zbog želje za normalizacijom odnosa sa Izraelom

Politiko: Bin Salman strahuje za život zbog želje za normalizacijom odnosa sa Izraelom

NIN 15.08.2024
Saudijski prestolonaslednik Mohamed Bin Salman navodno je članovima američkog Kongresa, koji su došli da ga posete, rekao da strahuje da će biti ubijen zbog svoje težnje za normalizacijom odnosa sa Izraelom. Prema navodima briselskog portala… »
Mohamed Bin Salman otkrio Kongresmenima da strahuje: Ubiće me zbog Izraela

Mohamed Bin Salman otkrio Kongresmenima da strahuje: Ubiće me zbog Izraela

B92 15.08.2024
Saudijski prestolonaslednik Mohamed Bin Salman navodno je članovima američkog Kongresa, koji su došli da ga posete, rekao da strahuje da će biti ubijen zbog svoje težnje za normalizacijom odnosa sa Izraelom. Prema navodima briselskog portala… »
Saudijski princ u strahu za svoj život

Saudijski princ u strahu za svoj život

Danas 15.08.2024
Sudijski princ Mohamed bin Salman rekao je američkim kongresmenima koji su mu došli u posetu da rizikuje svoj život time što se zalaže za sporazum o normalizaciji odnosa sa Izraelom, piše danas Politiko. Lider Saudijske Arabije je razgovarao o… »
"Moj život je u opasnosti": Saudijski princ strahuje da će ga ubiti, sve priznao američkim kongresmenima

"Moj život je u opasnosti": Saudijski princ strahuje da će ga ubiti, sve priznao američkim kongresmenima

Telegraf 15.08.2024
Saudijski princ je spomenuo članovima Kongresa da dovodi svoj život u opasnost postižući veliku pogodbu sa SAD i Izraelom koja uključuje normalizaciju saudijsko-izraelskih veza. Sudijski princ Mohamed bin Salman rekao je američkim kongresmenima da… »
Saudijski princ otvorio dušu pred Amerikancima: Plaši se da će biti ubijen zbog zalaganja za normalizaciju odnosa s Izraelom

Saudijski princ otvorio dušu pred Amerikancima: Plaši se da će biti ubijen zbog zalaganja za normalizaciju odnosa s Izraelom

Kurir 15.08.2024
Saudijski princ prestolonaslednik Mohamed bin Salman rekao je američkim kongresmenima koji su mu došli u posetu da rizikuje svoj život time što se zalaže za sporazum o normalizaciji odnosa s Izraelom, piše Politiko. Lider Saudijske Arabije je… »

Vesti dana »