Povezane vesti

Bivši zadrugar ostao bez oba bubrega: Janjuš se uključio u emisiju i saopštio tužnu vest, apeluje za pomoć

Bivši zadrugar ostao bez oba bubrega: Janjuš se uključio u emisiju i saopštio tužnu vest, apeluje za pomoć

Telegraf 15.08.2024
Preporučujemo. U sinoćnoj emisiji "Narod pita", voditeljka Ana Radulović ugostila je Milenu Kačavendu, Aneli Ahmić i Nenada Macanovića Bebicu. U uživo program se telefonski uključio bivši učesnik rijalitija, Marko Janjušević Janjuš, i… »
"U pitanju je malo ozbiljniji zdravstveni problem" Učesnik Elite 7 ostao bez oba bubrega, oglasio se, pa pomenuo decu

"U pitanju je malo ozbiljniji zdravstveni problem" Učesnik Elite 7 ostao bez oba bubrega, oglasio se, pa pomenuo decu

Alo 15.08.2024
Kao bomba odjeknula he vest da je Samir ostao bez oba bubrega. Bivši učesnik Elite 7, Samir Ramović oglasio se o zdravstvenu problemu sa kojim se bori. Kao bomba odjeknula he vest da je Samir ostao bez oba bubrega, a strašne vesti saopštio je Janjuš… »
Bivši učesnik elite 7 ostao bez oba bubrega! Janjuš se uključio u uživo program i saopštio tužne vesti!

Bivši učesnik elite 7 ostao bez oba bubrega! Janjuš se uključio u uživo program i saopštio tužne vesti!

Alo 15.08.2024
Janjuš apeluje za pomoć. U sinoćnoj emisiji "Narod pita," koju je vodila Ana Radulović, gosti su bili Milena Kačavenda, Aneli Ahmić i Nenad Macanović Bebica. Tokom emisije, bivši učesnik rijalitija Marko Janjušević Janjuš se uključio uživo… »
"Rekao mi je da...": Samir ostao bez oba bubrega, njegova drugarica se oglasila i pomenula transplataciju

"Rekao mi je da...": Samir ostao bez oba bubrega, njegova drugarica se oglasila i pomenula transplataciju

Telegraf 15.08.2024
Preporučujemo. Milena Kačavenda gostovala je sinoć u emisiji "Narod pita". U jednom trenutku se preko telefonskog poziva uključio Janjuš, koji je Milenu prvo pitao za stanje njenog prijatelja Samira Ramovića. - Milena, da li znaš u kakvom je naš… »
"Problem je ozbiljan": Samir ostao bez oba bubrega! Oglasio se, pa pomenuo i decu: "Sad sam u situaciji da..."

"Problem je ozbiljan": Samir ostao bez oba bubrega! Oglasio se, pa pomenuo i decu: "Sad sam u situaciji da..."

Telegraf 15.08.2024
Preporučujemo. Bivši zadrugar Samir Ramović oglasio se o zdravstvenu problemu sa kojim se bori. Podsetimo, Janjuš je otkrio da je Samir ostao bez oba bubega. - Ja bih ovim putem da zamolim ljude za pomoć. Samir je ostao bez oba bubrega, treba mu… »
Aneli Ahmić grca u suzama! Potpuno se slomila u uživo programu, muk u studiju!

Aneli Ahmić grca u suzama! Potpuno se slomila u uživo programu, muk u studiju!

Alo 15.08.2024
Ahmićeva priznala da Asmin nije pozvao ni da čuje Noru. U emisiji 'Narod pita' voditeljka Ana Radulović ugostila je Milenu Kačavendu, Aneli Ahmić i Nenada Macanovića Bebicu. Aneli je progovorila o Asminu, te je otkrila da nijednom nije pozvao Noru… »

Vesti dana »