Povezane vesti

Devojčica koju je kidnapovao otac još nije pronađena: Majka moli za pomoć "Čekala sam je celu noć, nemojte prestati da je…

Devojčica koju je kidnapovao otac još nije pronađena: Majka moli za pomoć "Čekala sam je celu noć, nemojte prestati da je…

Kurir 15.08.2024
Devojčica koju je otac otac kidnapovao u Baru 13. avgusta i sa njom toga dana ilegalno preašo u Albanije još nije vraćena u Crnu Goru! Majka deteta Trejsi Šenon Lin, koja je policiji prijavila otmicu kćerke, to je potvrdila crnogorskim medijima… »
Mama devojčice koju je navodno oteo otac u Crnoj Gori: Rekli su mi da čekam, nemam informaciju da je pronađena

Mama devojčice koju je navodno oteo otac u Crnoj Gori: Rekli su mi da čekam, nemam informaciju da je pronađena

Telegraf 15.08.2024
Prema navodima majke, maloletnu ćerku Zinleu Rajan kidnapovao je njen biološki otac Tomas Holenbek. Šestogodišnja devojčica koju je navodno otac kidnapovao u Baru 13. avgusta i sa njom toga dana ilegalno prešao u Albaniju, još nije vraćena u Crnu… »
"Pobegle smo jer smo bile zlostavljane": Majka devojčice navodno otete u Crnoj Gori još ne zna gde joj je dete

"Pobegle smo jer smo bile zlostavljane": Majka devojčice navodno otete u Crnoj Gori još ne zna gde joj je dete

Telegraf 15.08.2024
Poslednje tri godine, kako kaže majka, na sudu su zbog starateljstva nad detetom, a njena ćerka nikada nije živela sa svojim ocem. Trejsi Šenom, majka šestogodišnje devojčice koju je otac odveo bez pristanka iz Crne Gore, kazala je da njena ćerka… »
"Celu noć sam čekala, nemam informaciju da je moje dete pronađeno": Oglasila se majka devojčice koja je oteta u Baru…

"Celu noć sam čekala, nemam informaciju da je moje dete pronađeno": Oglasila se majka devojčice koja je oteta u Baru…

Blic 15.08.2024
Šestogodišnja devojčica koju je otac navodno kidnapovao u Baru 13. avgusta i sa njom ilegalno prešao u Albaniju još nije vraćena u Crnu Goru, rekla je za Primorski portal Trejsi Šenon Lin, majka deteta koja je policiji prijavila otmicu kćerke… »
"Celu noć sam čekala, nema informacija da mi je dete pronađeno"! Majka devojčice (6) koju je oteo otac očajna

"Celu noć sam čekala, nema informacija da mi je dete pronađeno"! Majka devojčice (6) koju je oteo otac očajna

Mondo 15.08.2024
Devojčica (6) koju je otac kidnapovao još uvek nije vraćena u Crnu Goru. Šestogodišnja devojčica koju je navodno otac kidnapovao u Baru 13. avgusta i sa njom toga dana ilegalno prešao u Albaniju, još nije vraćena u Crnu Goru. To je Primorskom… »
Nađena devojčica (6) iz bara: Majka prijavila da ju je oteo otac: Oglasila se policija

Nađena devojčica (6) iz bara: Majka prijavila da ju je oteo otac: Oglasila se policija

Blic 14.08.2024
Šestogodišnja devojčica, čiji je nestanak prijavljen danas, pronađena je i biće vraćena majci, saznaje Pobjeda. Majka, inače državljanka Amerike, je krenula za Tiranu, gde je ćerka čeka, dok je otac devojčice, prema saznanjima Pobjede, u… »

Vesti dana »