Povezane vesti

Samir Ramović ostao je bez oba bubrega! Darko Tanasijević apeluje na sve da pomognu!

Samir Ramović ostao je bez oba bubrega! Darko Tanasijević apeluje na sve da pomognu!

Svet plus 15.08.2024
Samir Ramović, bivši učesnik rijalitija "Elita 7" ostao je bez oba bubrega, a njegova emotivna priča dirnula je čitav region. Voditelj Darko Tanasijević apeluje na sve da pomognu! Ovim povodom, Darko Tanasijević se oglasio, izražavajući svoju… »
Bivšem učesniku ELITE 7 ugrožen život: Ostao bez oba bubrega - Potreban mi je donor!

Bivšem učesniku ELITE 7 ugrožen život: Ostao bez oba bubrega - Potreban mi je donor!

Svet plus 15.08.2024
Gledaoci ELITE 7, jako su se zabrinuli kada je Marko Janjušević Janjuš, tokom gostovanja otkrio, da bivšem učesniku rijalitija, Samiru Ramoviću treba bubreg. Kako je Janjuš istakao, Samir mu je neophodan donor: - Ja bih ovim putem da zamolim ljude… »
"Čekam dijalizu i bubreg za transplantaciju": Oglasio se bivši zadrugar i otkrio detalje o teškom stanju

"Čekam dijalizu i bubreg za transplantaciju": Oglasio se bivši zadrugar i otkrio detalje o teškom stanju

Blic 15.08.2024
Brojni gledaoci rijaliti programa "Elita" zabrinuli su se za nekadašnjeg učesnika Samira Ramovića, kada je njegov nekadašnji cimer Marko Janjušević Janjuš saopštio loše vesti o njegovom zdravstvenom stanju. Naime, Janjuš je u uživo prenosu… »
"Čekam dijalizu i bubreg za transplantaciju" Oglasio se bivši učesnik Elite i otkrio detalje o teškom stanju: Potreban mi…

"Čekam dijalizu i bubreg za transplantaciju" Oglasio se bivši učesnik Elite i otkrio detalje o teškom stanju: Potreban mi…

Kurir 15.08.2024
Brojni gledaoci rijaliti programa "Elita" zabrinuli su se za nekadašnjeg učesnika Samira Ramovića, kada je njegov nekadašnji cimer Marko Janjušević Janjuš saopštio loše vesti o njegovom zdravstvenom stanju. Naime, Janjuš je u uživo prenosu… »
Bivši zadrugar ostao bez oba bubrega: Janjuš se uključio u emisiju i saopštio tužnu vest, apeluje za pomoć

Bivši zadrugar ostao bez oba bubrega: Janjuš se uključio u emisiju i saopštio tužnu vest, apeluje za pomoć

Blic 15.08.2024
Bivši zadrugar Samir Ramović oglasio se o zdravstvenu problemu sa kojim se bori, a Marko Janjušević Janjuć zamolio je sve za pomoć. Janjuš je otkrio da je Samir ostao bez oba bubrega. - Ja bih ovim putem da zamolim ljude za pomoć. Samir je ostao… »
Samir ostao bez oba bubrega, otkrio kako se bori s teškom bolešću: Problem je ozbiljan, sad sam u situaciji da...

Samir ostao bez oba bubrega, otkrio kako se bori s teškom bolešću: Problem je ozbiljan, sad sam u situaciji da...

Kurir 15.08.2024
Bivši zadrugar Samir Ramović oglasio se o zdravstvenu problemu sa kojim se bori. Podsetimo, Janjuš je otkrio da je Samir ostao bez oba bubega. - Ja bih ovim putem da zamolim ljude za pomoć. Samir je ostao bez oba bubrega, treba mu jedan bubreg… »
Bivši rijaliti učesnik ostao bez oba bubrega! Bivši cimer se uključio u program uživo i javno uputio apel za pomoć

Bivši rijaliti učesnik ostao bez oba bubrega! Bivši cimer se uključio u program uživo i javno uputio apel za pomoć

Kurir 15.08.2024
U uživo program se telefonski uključio bivši učesnik rijalitija, Marko Janjušević Janjuš i šokirao sve prisutne i gledaoce. Janjuš je otkrio da je Samir Ramović ostao bez oba bubrega. Ovaj tragičan događaj je potresao sve, a Janjuš je zamolio… »

Vesti dana »