Povezane vesti

Naučnici otkrili kad najbrže starimo

Naučnici otkrili kad najbrže starimo

Politika 15.08.2024
Dva velika talasa promena zabeležena oko 44. godine, a potom u 60. godini, pokazali su rezultati naučne studija. Ako ste primetili iznenadno nakupljanje bora, bolove ili opšti osećaj da ste skoro preko noći ostarili, možda za sve to postoji naučno… »
Ne starimo uvek isto, postoje dve faze naglog ubrzanja

Ne starimo uvek isto, postoje dve faze naglog ubrzanja

RTV 15.08.2024
NJUJORK - Najnovija studija pokazala je da starenje nije proces koji napreduje kontinuiranim tempom, već da postoje najmanje dve faze kada se ono ubrzava, a to je tokom sredine četvrte i za vreme šeste decenije života. "Mi se ne menjamo postepeno… »
Ne starimo postepeno: Naučnici otkrili u kojim godinama se to ubrzava

Ne starimo postepeno: Naučnici otkrili u kojim godinama se to ubrzava

Radio 021 15.08.2024
Najnovija studija pokazala je da starenje nije proces koji napreduje kontinuiranim tempom, već da postoje najmanje dve faze kada se ono ubrzava, a to je tokom sredine pete i početkom šeste decenije. "Mi se ne menjamo postepeno tokom vremena - neke… »
Mladost ne odlazi postepeno, nego naglo: Naučnici otkrili u kojim godinama starost kuca na vrata

Mladost ne odlazi postepeno, nego naglo: Naučnici otkrili u kojim godinama starost kuca na vrata

Euronews 15.08.2024
Najnovija studija pokazala je da starenje nije proces koji napreduje kontinuiranim tempom, već da postoje najmanje dve faze kada se ono ubrzava, a to je tokom sredine četvrte i početkom šeste decenije života. "Mi se ne menjamo postepeno tokom vremena… »
Naučnici otkrili periode u kojima se naglo stari: Obratite pažnju na ove dve godine

Naučnici otkrili periode u kojima se naglo stari: Obratite pažnju na ove dve godine

Nedeljnik 15.08.2024
Ako ste primetili da su vam se bore iznenada nagomilale, da osećate sve intenzivnije bolove ili da ste skoro preko noći ostarili, postoji naučno objašnjenje. Najnovija istraživanja su pokazala da starenje nije spor i ujednačen proces, već da… »

Vesti dana »