Povezane vesti

"Drino, hladna vodo, što mi uze oko moje lepo" Ovo je dečak koji se utopio u reci, porodica skrhana bolom posle tragične…

"Drino, hladna vodo, što mi uze oko moje lepo" Ovo je dečak koji se utopio u reci, porodica skrhana bolom posle tragične…

Kurir 15.08.2024
Dečak iz Bijeljine utopio se juče u popodnevnim časovima u Drini kod naselja Donji Šepak kod Zvornika, a njegova porodica skrhana je bolom nakon vesti o velikoj tragediji koja ih je zauvek zavili u crno. Ljudi se masovno opraštaju od dečaka od… »
"Drino, hladna vodo, što mi uze oko moje lepo" Ovo je dečak koji se utopio u reci, porodica van sebe od bola

"Drino, hladna vodo, što mi uze oko moje lepo" Ovo je dečak koji se utopio u reci, porodica van sebe od bola

Večernje novosti 15.08.2024
DEČAK iz Bijeljine utopio se juče u popodnevnim časovima u Drini kod naselja Donji Šepak kod Zvornika, a njegova porodica skrhana je bolom nakon vesti o velikoj tragediji koja ih je zauvek zavili u crno. FOTO: Društvene mreže/profimedia Ljudi se… »
Policija nastavlja potragu za telom: Ovo je dečak koji se utopio u Drini, porodica skrhana bolom posle tragedije

Policija nastavlja potragu za telom: Ovo je dečak koji se utopio u Drini, porodica skrhana bolom posle tragedije

Blic 15.08.2024
Dečak (17) iz Bijeljine utopio se juče u popodnevnim časovima u Drini kod naselja Donji Šepak kod Zvornika. Njegova porodica skrhana je bolom nakon vesti o ovoj velikoj tragediji. - Počivaj u miru, lepo strinkino dete, kako si me ti zvao, pa zar je… »
Dečak se utopio u Drini kod Zvornika: Policija nastavlja potragu za telom

Dečak se utopio u Drini kod Zvornika: Policija nastavlja potragu za telom

B92 15.08.2024
Dečak (17) iz Bijeljine utopio se juče u popodnevnim časovima u Drini kod naselja Donji Šepak kod Zvornika. Njegova porodica skrhana je bolom nakon vesti o ovoj velikoj tragediji. "Počivaj u miru, lepo strinkino dete, kako si me ti zvao, pa zar je… »

Vesti dana »