Povezane vesti

Moja supruga Danijela je Srpkinja, prozivala me je! U kući NBA zvezde nastao haos za vreme Olimpijskih igara

Moja supruga Danijela je Srpkinja, prozivala me je! U kući NBA zvezde nastao haos za vreme Olimpijskih igara

Mondo 15.08.2024
Srbija razbijala Ameriku, a Danijela prozivala supruga u kući. Objasnio je javno da je morao da joj uzvrati. Američki NBA superstar Pol Džordž (34) nije bio deo reprezentacije na Olimpijskim igrama, već je gledao od kuće TV prenos utakmica svojih… »
"Žena mi je Srpkinja, gledali smo Srbija - SAD zajedno" Čuveni Amerikanac otkrio kako je pratio polufinale OI: Krenula je da…

"Žena mi je Srpkinja, gledali smo Srbija - SAD zajedno" Čuveni Amerikanac otkrio kako je pratio polufinale OI: Krenula je da…

Kurir 15.08.2024
Popularni NBA košarkaš Pol Džordž otkrio je da je ponosan zbog pobede SAD protiv Srbije u polufinalu Olimpijskih igara. Otkrio je kako je ispratio utakmicu u kojoj je "drim tim" stigao do pobede u završnici uz pomoć loših odluka sudija. "Gledao sam… »
NBA zvezda o meču Srbija – SAD: Gledao sam sa ženom Srpkinjom, zadirkivala me je, posle sam ja nju

NBA zvezda o meču Srbija – SAD: Gledao sam sa ženom Srpkinjom, zadirkivala me je, posle sam ja nju

N1 Info 15.08.2024
Podeli : Pol Džordž, NBA as, otkrio je kako se u njegovom domu sa suprugom Danielom iz Srbije pratio polufinalni okršaj Srbije i SAD na Olimpijskim igrama. Bilo je vrlo zanimljivo. Američki košarkaš će u sledećoj sezoni nositi dres Filadelfije… »

Vesti dana »