Povezane vesti

Dosadašnji fudbaler Čukaričkog Stefan Kovač potpisao trogodišnji ugovor sa Partizanom

Dosadašnji fudbaler Čukaričkog Stefan Kovač potpisao trogodišnji ugovor sa Partizanom

Politika 15.08.2024
Dosadašnji fudbaler Čukaričkog Stefan Kovač potpisao je trogodišnji ugovor sa Partizanom, saopštio je danas klub iz Humske. Kovač (25) igra na poziciji veznog fudbalera. "Potpisao sam ugovor sa Partizanom i presrećan sam zbog toga! Imamo iste… »
Kovač: Presrećan sam zbog ugovora s Partizanom

Kovač: Presrećan sam zbog ugovora s Partizanom

Sportski žurnal 15.08.2024
Vezni igrač, kako se minulih dana najavljivalo, prešao iz Čukaričkog u tabor crno-belih. Dosadašnji vezni fudbaler Čukaričkog Stefan Kovač (25) potpisao je trogodišnji ugovor s Partizanom, saopštio je klub iz Humske. - Potpisao sam ugovor sa… »
Novo pojačanje Partizana najavljuje juriš na trofeje: Moramo da idemo na sva tri fronta!

Novo pojačanje Partizana najavljuje juriš na trofeje: Moramo da idemo na sva tri fronta!

Hot sport 15.08.2024
Evo šta je imao da kaže. Trener Partizana Aleksandar Stanojević otvoreno je izrazio potrebu za hitnim pojačanjima kako bi njegov tim ostao konkurentan u Superligi. Kao odgovor na taj apel, crno-beli su postigli dogovor o dolasku Stefana Kovača iz… »
Kovač se predstavio navijačima: "Borben sam, igram za tim!"

Kovač se predstavio navijačima: "Borben sam, igram za tim!"

Sportske.net 15.08.2024
Posle potvrde od strane Čukaričkog, i Partizan je potvrdio transfer Stefana Kovača. Vezni fudbaler će doneti dosta ovoj ekipi Aleksandra Stanojevića koji je tražio igrača ovakvog tipa kako bi bio konkurentan Crvenoj zvezdi u borbi za titulu. Kako… »
Novo pojačanje crno-belih Kovač potpisao trogodišnji ugovor sa Partizanom

Novo pojačanje crno-belih Kovač potpisao trogodišnji ugovor sa Partizanom

Dnevnik 15.08.2024
BEOGRAD: Dosadašnji fudbaler Čukaričkog Stefan Kovač potpisao je trogodišnji ugovor sa Partizanom, saopštio je danas klub iz Humske. Kovač (25) igra na poziciji veznog fudbalera. "Potpisao sam ugovor sa Partizanom i presrećan sam zbog toga! Imamo… »
Partizan doveo „osmicu“: Kovač u crno-belom

Partizan doveo „osmicu“: Kovač u crno-belom

Sport klub 15.08.2024
Partizan je uoči meča sa Luganom obezbedio još jedno pojačanje. U pitanju je doskorašnji fudbaler Čukaričkog, Stefan Kovač. Kovač predstavlja čekano pojačanje koje je Aleksandar Stanojević zahtevao. Nekadašnji reprezentativac Bosne i… »
Stiglo pojačanje za pohod na Evropu i titulu: Potvrđen dolazak bivšeg igrača Zvezde!

Stiglo pojačanje za pohod na Evropu i titulu: Potvrđen dolazak bivšeg igrača Zvezde!

Hot sport 15.08.2024
Novi potpis u Humskoj! Trener Partizana Aleksandar Stanojević otvoreno je izrazio potrebu za hitnim pojačanjima kako bi njegov tim ostao konkurentan u Superligi. Kao odgovor na taj apel, crno-beli su postigli dogovor o dolasku Stefana Kovača iz… »
Partizan doveo novog vezistu

Partizan doveo novog vezistu

B92 15.08.2024
Partizan je dobio novo pojačanje pred 5. kolo Super lige Srbije - Stefana Kovača (25). U pitanju je nekadašnji mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine, a do nedavno igrač Čukaričkog, koji igra na poziciji veziste. Kovač je deseto pojačanje… »
"Jurišamo na sva tri fronta!" Partizan doveo novo pojačanje: Svestan sam šta znači ovaj klub!

"Jurišamo na sva tri fronta!" Partizan doveo novo pojačanje: Svestan sam šta znači ovaj klub!

Večernje novosti 15.08.2024
FK Partizan je dobio novo pojačanje pred 5. kolo Super lige Srbije - Stefana Kovača (25), nekadašnjeg mladog reprezentativca Bosne i Hercegovine, a do nedavno igrača Čukaričkog, koji igra na poziciji veziste. FOTO: FK Partizan Kovač je zadužio… »

Vesti dana »