Povezane vesti

Obaveštajac MI6 javlja: Rusi spremaju masivan raketni udar u Kurskoj oblasti

Obaveštajac MI6 javlja: Rusi spremaju masivan raketni udar u Kurskoj oblasti

Pravda 15.08.2024
Prema informacijama koje je naveo britanski obaveštajac iz MI6, Rusija navodno planira masivan raketni udar na kritičnu i transportnu infrastrukturu kao odgovor na nedavne događaje u Kurskoj oblasti. Ovaj napad bi bio do sada neviđen po obimu i… »
Ukrajinski avijacija izvela jak udar! Gori Kurska oblast, mete lokalne žitnice (video)

Ukrajinski avijacija izvela jak udar! Gori Kurska oblast, mete lokalne žitnice (video)

Pravda 15.08.2024
Ukrajinska avijacija izvela je vazdušne udare na selo Tetkino u Kurskoj oblasti, koje se nalazi u blizini rusko-ukrajinske granice. Cilj napada bilo je područje lokalne žitnice, što može uticati na lokalnu poljoprivrednu proizvodnju i snabdevanje… »
Neverovatna ukrajinska taktika u Kurskoj oblasti! Ovo može da uništi Ruse i to doslovno (foto)

Neverovatna ukrajinska taktika u Kurskoj oblasti! Ovo može da uništi Ruse i to doslovno (foto)

Pravda 15.08.2024
Prema izveštajima, pripadnici specijalnih snaga Oružanih snaga Ukrajine (SSO) koriste taktiku zamene identiteta kako bi se predstavili kao ruski vojnici u Kurskoj oblasti. Za te operacije, uključujući upade u pozadinu neprijatelja i zasede, koriste… »

Vesti dana »