Povezane vesti

Gordan iz Blaca nasred ulice našao pun štos para Odlučio da ih vrati ali tada je na vrata ušla nepoznata žena: Rekla mu…

Gordan iz Blaca nasred ulice našao pun štos para Odlučio da ih vrati ali tada je na vrata ušla nepoznata žena: Rekla mu…

Kurir 15.08.2024
Gordan Stanić iz Blaca je ovih dana sigurno najpopularniji čovek ne samo u svom rodnom mestu, nego u celoj Srbiji. On je nasred puta pronašao štos s novčanicama, a iako je bio izbezumljen kada je video toliko para, ni u jednom trenutku nije pomislio… »
Gordan pronašao na ulici "brdo" novca! Postao junak u Blacu kad mu je nepoznata žena pokucala na vrata

Gordan pronašao na ulici "brdo" novca! Postao junak u Blacu kad mu je nepoznata žena pokucala na vrata

Mondo 15.08.2024
Gordan je nasred ulice pronašao pun štos novčanica i nije se dvoumio. Gordan Stanić iz Blaca je ovih dana sigurno najpopularniji čovek ne samo u svom rodnom mestu, nego u celoj Srbiji. On je nasred puta pronašao štos s novčanicama, a iako je bio… »
Gordan je nasred ulice pronašao pun štos novčanica i nije se dvoumio: “Bože dragi, koliko para. Čuo sam da je u banci…

Gordan je nasred ulice pronašao pun štos novčanica i nije se dvoumio: “Bože dragi, koliko para. Čuo sam da je u banci…

Nova 15.08.2024
: Gordan Stanić iz Blaca je ovih dana sigurno najpopularniji čovek ne samo u svom rodnom mestu, nego u celoj Srbiji. On je nasred puta pronašao štos s novčanicama, a iako je bio izbezumljen kada je video toliko para, ni u jednom trenutku nije… »
Gordan je nasred ulice pronašao pun štos novčanica i nije se dvoumio: “Bože dragi, koliko para. Čuo sam da je u banci…

Gordan je nasred ulice pronašao pun štos novčanica i nije se dvoumio: “Bože dragi, koliko para. Čuo sam da je u banci…

Nova 15.08.2024
: Gordan Stanić iz Blaca je ovih dana sigurno najpopularniji čovek ne samo u svom rodnom mestu, nego u celoj Srbiji. On je nasred puta pronašao štos s novčanicama, a iako je bio izbezumljen kada je video toliko para, ni u jednom trenutku nije… »

Vesti dana »