Povezane vesti

"Ćerka mi se borila za Srbiju dok je neko ispijao kafe" Majka Jelene Janković znala je da potkači Anu Ivanović

"Ćerka mi se borila za Srbiju dok je neko ispijao kafe" Majka Jelene Janković znala je da potkači Anu Ivanović

Kurir 16.08.2024
Ana Ivanović i Jelena Janković nikada nisu bile bliske, što je mnoge čudilo, pogotovo zbog činjenice da su u isto vreme krčile put u tenisu. Za loš odnos između Ane i Jelene pojedini su smatrali krivom Snežanu, majku Jankovićeve. Mnogi pamte… »
"Neko ispija kafe dok se neko bori za Srbiju": Zbog čega Ana i Jelena ne govore? Svi misle da je ovo razlog

"Neko ispija kafe dok se neko bori za Srbiju": Zbog čega Ana i Jelena ne govore? Svi misle da je ovo razlog

Mondo 16.08.2024
Mnogi su dugo nagađali razloge zbog kojih Jelena Janković i Ana Ivanović ne govore. Proslavljene srpske teniserke Ana Ivanović i Jelena Janković nikada nisu bile bliske, što je mnoge čudilo, pogotovo zbog činjenice da su u isto vreme krčile put u… »
"Ćerka mi se borila za Srbiju dok je neko ispijao kafe": Majka Jelene Janković je ovako znala da potkači Anu Ivanović…

"Ćerka mi se borila za Srbiju dok je neko ispijao kafe": Majka Jelene Janković je ovako znala da potkači Anu Ivanović…

Blic 16.08.2024
Javnost je oduvek zanimalo u kakvom su odnosu dve najbolje teniserke koje je Srbija iznedrila. Ana Ivanović i Jelena Janković nikada nisu bile bliske, što je mnoge čudilo, pogotovo zbog činjenice da su u isto vreme krčile put u tenisu. Za loš odnos… »

Vesti dana »