Povezane vesti

Saša i Brena su dva zla! Pevačica zbog čelnika Granda završila na psihoterapiji, pa priznala šta su joj sve radili (FOTO)

Saša i Brena su dva zla! Pevačica zbog čelnika Granda završila na psihoterapiji, pa priznala šta su joj sve radili (FOTO)

Story 16.08.2024
Saša Popović i Lepa Brena Grand produkciju, a potom i takmičenje "Zvezde Granda", sazdali su iz želje da naprave do sada neviđen format, koji je publici obezbedio nove pevačke nade, a njima zaradu. Prateći prognoze baba-Vange, proročice koja je… »
Brena me nije volela, pa mi je svašta radila: Poznata pevačica otkrila kako je Živojinovićka htela da joj uništi karijeru

Brena me nije volela, pa mi je svašta radila: Poznata pevačica otkrila kako je Živojinovićka htela da joj uništi karijeru

Svet & Skandal 16.08.2024
Milena Ćeranić o Lepoj Breni nema lepo mišljenje Pevačica Milena Ćeranić nedavno je otkrila kako je zbog učešća u rijalitiju “Farma” trpela neverovatne posledice, a za sve to okrivila je čelnike Grand produkcije čiji član je bila. Milena… »
"Lepa Brena i Saša Popović su se najviše ogrešili o mene, poneli su se kao dva zla": Srpska pevačica (38) iznela u javnost…

"Lepa Brena i Saša Popović su se najviše ogrešili o mene, poneli su se kao dva zla": Srpska pevačica (38) iznela u javnost…

Blic 16.08.2024
Pevačica Milena Ćeranić (38) proslavila se u muzičkom takmičenju "Zvezde Granda", 2008. godine. Milena Ćeranić je nedavno pričala o svojoj karijeri, a kako je tada istakla, pevačica Lepa Brena i Saša Popović jedno vreme su svojim komentarima… »

Vesti dana »