Povezane vesti
Toplotni talas trajaće i za vikend, a sve je duži spisak mesta koja su bez vode
Nova 16.08.2024
: Institut za javno zdravlje Batut označio je za danas osam gradova i opština u Srbiji crvenom bojom, to znači da su vremenski uslovi veoma opasni. Označeni su Bečej, Palić, Kikinda, Zrenjanin, Novi Sad, Loznica, Vršac i Smederevska Palanka, a još… »
Osam gradova i opština u Srbiji označeno crvenom bojom: Gde će sutra biti „veoma opasno“ vreme?
Danas 15.08.2024
Institut za javno zdravlje Srbije „Dr Milan Jovanović Batut“ označio je u Biometeorološkoj prognozi za petak osam gradova i opština u Srbiji crvenom bojom, odnosno da su vremenski uslovi „veoma opasni“. Reč je o Bečeju, Paliću, Kikindi… »
Vesti dana »
!['Mi za umor ne znamo': Crveni tepih za studente koji su dopešačili u Kragujevac](https://nstatic.net/img/logo/s/bbc-news.png)
'Mi za umor ne znamo': Crveni tepih za studente koji su dopešačili u Kragujevac
BBC News pre 1 satjoš 30 povezanih
![Kragujevac dočekao studente - posle četiri dana pešačenja studentske kolone iz tri pravca ušle u grad](https://nstatic.net/010/38983010xdcxag.jpg)
Kragujevac dočekao studente - posle četiri dana pešačenja studentske kolone iz tri pravca ušle u grad
RTV pre 2 satajoš 53 povezane
![Dvije učenice povrijeđene uslijed pada maltera u školi u Srbiji](https://nstatic.net/662/38987662ilfunt.jpg)
Dvije učenice povrijeđene uslijed pada maltera u školi u Srbiji
Al Jazeera pre 23 minutajoš 35 povezanih
![Poznate sudije za derbi: Isti arbitar kao u prošlom finalu – Obradović ga kritikovao!](https://nstatic.net/552/38987552chkjvo.jpg)
Poznate sudije za derbi: Isti arbitar kao u prošlom finalu – Obradović ga kritikovao!
Hot sport pre 53 minutajoš 51 povezana