Povezane vesti
Do kraja građevinske sezone radovi u ulicama Crni vrh, Grobljanska, 46. divizija, 8. septembar, Deseta...
Plus online 16.08.2024
Prilikom obilaska radova u ulici Prote Mateje zamenik gradonačelnika Miloš Colić i direktor JP za planiranje i uređivanje građevinskog zemljišta, Slaviša Svilarov, najavili su investicije koje su u planu do kraja građevinske sezone. Zamenik… »
Završava se uređenje ulice Prote Mateje
Plus online 16.08.2024
Danas se završava asfaltiranje ulice Prote Mateje u naselju Prčevac. Radove su obišli zamenik gradonačelnika Miloš Colić i direktor Javnog preduzeća za planiranje i uređivanje građevinskog zemljišta, Slaviša Svilarov. Prema rečima Miloša Colića radovi su… »
Asfaltirana Ulica Prote Mateje u naselju Prčevac
Pirotske vesti 16.08.2024
Danas se završava asfaltiranje Ulice Prote Mateje u naselju Prčevac. Tim povodom radove su obišli zamenik gradonačelnika Miloš Colić sa direktorom JP za planiranje Slavišom Svilarovim. Colić je podsetio da je ukupna vrednost radova oko 4.5 miliona… »
Vesti dana »

Napeto u Novom Pazaru: Studenti u blokadi pokušavaju da blokiraju Osnovni sud, intervenisala policija (video)
Blic pre 22 minutajoš 12 povezanih

Evropska unija složna o Ukrajini: Zajedničku izjavu potpisali svi lideri sem jednog našeg suseda
Telegraf pre 57 minutajoš 17 povezanih