Povezane vesti
Šiptari uvećavaju "vojsku": Protivpravna banda pod sponzorstvom NATO članica
Pravda 16.08.2024
Kosovsko tzv. ministarstvo odbrane raspisaće u septembru konkurs za prijem još 300 vojnika koji će obuku početi već u novembru, najavio je ministar odbrane ove lažne države Ejup Maćedonci. U objavi na Fejsbuku Maćedonci je istakao da je "vojska Kosova… »
Maćedonci: Otvaramo konkurs za 300 novih pripadnike KBS, vojska prioritet kosovske vlade
NIN 16.08.2024
Ministar odbrane Kosova Ejup Maćedonci najavio je konkurs za prijem 300 novih pripadnika Kosovskih bezbednosnih snaga (KBS), navodeći da je „vojska prioritet kosovske vlade“, javlja KoSSev. Maćedonci je istakao u objavi na Fejsbuku da je u okviru… »
Priština uveliko formira vojsku: Do 2025. godine najavljuje tri pešadijska puka
RTV 16.08.2024
PRIŠTINA - Ministar odbrane Kosova Ejup Maćedonci najavio je konkurs za prijem 300 novih pripadnika Kosovskih bezbednosnih snaga (KBS), navodeći da je "vojska prioritet kosovske vlade", javlja danas KoSSev. Maćedonci je istakao u objavi na Fejsbuku da je… »
Vesti dana »

Izrael deportovao propalestinske aktiviste, među njima Ognjena Markovića i Gretu Tunberg
BBC News pre 22 minutajoš 30 povezanih

Gužva kod Železničke stanice: Šta se dešava u saobraćaju u Novom Sadu i okolini
Radio 021 pre 4 satijoš 35 povezanih

Policija od danas pojačano kontroliše korišćenje telefona u saobraćaju
RTV Novi Pazar pre 3 satajoš 29 povezanih

Makron u sve težoj poziciji: Francuski premijer Lekorni podneo ostavku
NIN pre 4 satijoš 43 povezane