Povezane vesti

Puđdemon: Ispolitizovane španske sudije naredile moje hapšenje u Barseloni

Puđdemon: Ispolitizovane španske sudije naredile moje hapšenje u Barseloni

Politika 16.08.2024
BRISEL – Katalonski separatistički lider Karles Puđdemon izjavio je da se pojavio pred svojim pristalicama u Barseloni 8. avgusta jer je želeo da prisustvuje inauguraciji novog lidera Katalonije Salvadora Ile, ali da su, kako je naveo… »
Puđdemon kritikuje "ispolitizovane" španske sudije: Nisam se vratio u Kataloniju da bih bio uhapšen

Puđdemon kritikuje "ispolitizovane" španske sudije: Nisam se vratio u Kataloniju da bih bio uhapšen

Euronews 16.08.2024
Katalonski separatistički lider Karles Puđdemon izjavio je da se pojavio pred svojim pristalicama u Barseloni 8. avgusta jer je želeo da prisustvuje inauguraciji novog lidera Katalonije Salvadora Ile, ali da su, kako je naveo, "ispolitizovane" španske… »
Pućdemon: Ispolitizovane španske sudije naredile moje hapšenje u Barseloni

Pućdemon: Ispolitizovane španske sudije naredile moje hapšenje u Barseloni

Danas 16.08.2024
Katalonski separatistički lider Karles Pućdemon izjavio je da se pojavio pred svojim pristalicama u Barseloni 8. avgusta jer je želeo da prisustvuje inauguraciji novog lidera Katalonije Salvadora Ile, ali da su, kako je naveo, „ispolitizovane“… »
Puđdamon: Ispolitizovane španske sudije naredile moje hapšenje u Barseloni

Puđdamon: Ispolitizovane španske sudije naredile moje hapšenje u Barseloni

RTS 16.08.2024
Katalonski separatistički lider Karles Puđdamon izjavio je da se pojavio pred svojim pristalicama u Barseloni 8. avgusta jer je želeo da prisustvuje inauguraciji novog lidera Katalonije Salvadora Ile, ali da su, kako je naveo, "ispolitizovane" španske… »

Vesti dana »