Povezane vesti

Eva Ras u suzama nakon smrti Pavića: Mislila sam da ima vremena, zvao me je prošle nedelje

Eva Ras u suzama nakon smrti Pavića: Mislila sam da ima vremena, zvao me je prošle nedelje

Mondo 16.08.2024
Eva Ras se oglasila povodom smrti Siniše Pavića. Scenarista Siniša Pavić preminuo je u 92. godini u svom domu u Vlasotincu, a ovu vest je sa suzama u očima primila Eva Ras - glumica, slikarka i književnica. Budući da je bila dobra prijateljica… »
Siniša Pavić je ulogu lepe Nine iz boljeg života napisao za nju: Pevačica ga je tada odbila, a za to je imala veliki razlog

Siniša Pavić je ulogu lepe Nine iz boljeg života napisao za nju: Pevačica ga je tada odbila, a za to je imala veliki razlog

Kurir 16.08.2024
Proslavljeni scenarista Siniša Pavić preminuo je u 91. godini. Pavić je bio tvorac scenarija najpoznatijih serija u bivšoj Jugoslaviji poput "Pozorišta u kući", "Otpisanih", "Vrućeg vetra"... Scenarista je i filmova "Tesna koža" i "Laf u srcu"… »
"Pamtiću ga kao velikog gospodina": Lidija Vukićević o Siniši Paviću

"Pamtiću ga kao velikog gospodina": Lidija Vukićević o Siniši Paviću

Telegraf 16.08.2024
"Nije slučajno što je "Bolji život" najgledanija serija u istoriji srpske kinematografije", rekla je Lidija Vukićević. Jedan od najvećih scenarista na ovim prostorima, Siniša Pavić, je preminuo. Napisao je brojne serije koje se i dan danas rado… »
Tajna pesme Topolska 17: Čuveni hit obeležio seriju "Srećni ljudi", a evo ko je zapravo živeo na ovoj adresi u SOBI…

Tajna pesme Topolska 17: Čuveni hit obeležio seriju "Srećni ljudi", a evo ko je zapravo živeo na ovoj adresi u SOBI…

Story 16.08.2024
Scenarista Siniša Pavić preminuo je u 92. godini u svom domu u Vlasotincu Pavić je bio najplodotvorniji TV autor u bivšoj Jugoslaviji. Pisao je scenarija za neke od najpoznatijih domaćih serija, poput „Pozorišta u kući“, „Otpisanih“… »
Lidija Vukićević nema od bola nakon smrti Siniše pavića: "Bio je jedan gospodin, posle ’Boljeg života’ smo se samo…

Lidija Vukićević nema od bola nakon smrti Siniše pavića: "Bio je jedan gospodin, posle ’Boljeg života’ smo se samo…

Blic 16.08.2024
Scenarista Siniša Pavić preminuo je u 92. godini u svom domu u Vlasotincu, a vest o njegovoj smrti rastužila je sve one sa kojima je jedan od najplodotvornijih TV autora sarađivao. Među onima kojima je vest o smrti poznatog scenariste teško pala je… »
"Napravio je nešto što će se zauvek pamtiti": Lidija o Siniši Paviću, bila zvezda njegove najpoznatije serije

"Napravio je nešto što će se zauvek pamtiti": Lidija o Siniši Paviću, bila zvezda njegove najpoznatije serije

Mondo 16.08.2024
Lidija Vukićević za Mondo o smrti Siniše Pavića sa kojim je sarađivala i za kojeg ima samo reči hvale. Siniša Pavić, čuveni scenarista, preminuo je u 92. godini. Iza sebe je ostavio scenarija za neke od najpoznatijih domaćih serija, poput "Bolji… »
"S njim sam radila i pre Boljeg života" Oglasila se Lidija Vukićević posle smrti Siniše Pavića i otkrila tajnu koju niko…

"S njim sam radila i pre Boljeg života" Oglasila se Lidija Vukićević posle smrti Siniše Pavića i otkrila tajnu koju niko…

Kurir 16.08.2024
Lidija Vukićević, koja se proslavila ulogom Violete Popadić u kultnoj seriji "Bolji život", čiji je scenarista Siniša Pavić, koji je preminuo danas u rodnom Vlasotincu, za Kurir je izrazila žalost zbog smrti legendarnog pisca. Glumica je otkrila i… »
Ovom serijom je pokojni Pavić bio najzadovoljniji: Skoro se reprizirala na RTS-u, a likovi su svima omiljeni

Ovom serijom je pokojni Pavić bio najzadovoljniji: Skoro se reprizirala na RTS-u, a likovi su svima omiljeni

Telegraf 16.08.2024
Cenjeni scenarista Siniša Pavić preminuo je u 92. godini u svom domu u Vlasotincu. Retko da postoji osoba na Balkanu koja nije pogledala makar jedno ostvarenje Siniše Pavića. Uz njegove serije smo odrastali, a neki citati i sad odzvanjaju u glavi… »

Vesti dana »