Povezane vesti

Izraelski ministar spoljnih poslova očekuje da saveznici napadnu Iran u slučaju osvete Izraelu

Izraelski ministar spoljnih poslova očekuje da saveznici napadnu Iran u slučaju osvete Izraelu

N1 Info 16.08.2024
Podeli : Izraelski ministar spoljnih poslova Izrael Kac rekao je danas svojim kolegama iz Francuske i Velike Britanije da njegova zemlja očekuje podršku "napadom" na Iran, u slučaju iranske osvete za ubistvo vođe Hamasa u Teheranu. „Ako Iran… »
Šta očekuje Izrael Kac od saveznika u slučaju osvete Izraelu?

Šta očekuje Izrael Kac od saveznika u slučaju osvete Izraelu?

Danas 16.08.2024
Izraelski ministar spoljnih poslova Izrael Kac rekao je danas svom francuskom i britanskom kolegi da njegova zemlja očekuje podršku „napadom“ na Iran u slučaju iranske osvete za ubistvo vođe Hamasa u Teheranu. „Ako Iran napadne, mi očekujemo da… »
Izraelski ministar spoljnih poslova očekuje da saveznici napadnu Iran u slučaju osvete Izraelu

Izraelski ministar spoljnih poslova očekuje da saveznici napadnu Iran u slučaju osvete Izraelu

NIN 16.08.2024
Izraelski ministar spoljnih poslova Izrael Kac rekao je danas svom francuskom i britanskom kolegi da njegova zemlja očekuje podršku "napadom" na Iran u slučaju iranske osvete za ubistvo vođe Hamasa u Teheranu. "Ako Iran napadne, mi očekujemo da se… »
Izraelski ministar spoljnih poslova očekuje da saveznici napadnu Iran u slučaju osvete Izraelu

Izraelski ministar spoljnih poslova očekuje da saveznici napadnu Iran u slučaju osvete Izraelu

Novi magazin 16.08.2024
Izraelski ministar spoljnih poslova Izrael Kac rekao je danas svom francuskom i britanskom kolegi da njegova zemlja očekuje podršku "napadom" na Iran u slučaju iranske osvete za ubistvo vođe Hamasa u Teheranu. "Ako Iran napadne, mi očekujemo da se… »

Vesti dana »