Povezane vesti
Nikezić: Korupcija razlog za prodaju Jugoslovenskog rečnog brodarstva
NIN 16.08.2024
Potpredsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dušan Nikezić ocenio je da jedino korupcija može biti razlog za prodaju Jugoslovenskog rečnog brodarstva i to usred avgusta, sa rokom ponude od samo 21 dan i sa uslovima koji odgovaraju isključivo odabranim… »
Nikezić: Jedino korupcija može biti razlog za prodaju JRB-a
Danas 16.08.2024
Potpredsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dušan Nikezić ocenio je danas da je „jedino“ korupcija razlog prodaje državnog preduzeća za rečni transport Jugoslovenskog rečnog brodarstva (JRB), koja je kako je rekao, od strateškog značaja za Srbiju… »
SSP traži zaustavljanje privatizacije JRB: Razlog za prodaju može biti samo korupcija
N1 Info 16.08.2024
Podeli : Potpredsednik Stranke slobode i pravde i narodni poslanik, Dušan Nikezić, ocenio da jedino korupcija može biti razlog za prodaju Jugoslovenskog rečnog brodarstva. Nikezić je u pisanoj izjavi naveo da je reč izuzetno uspešnoj firmi od strateškog… »
Nikezić (SSP): Korupcija je razlog prodaje državnog preduzeća JRB
Radio sto plus 16.08.2024
“Jedino korupcija može biti razlog za prodaju JRB-a, izuzetno uspešne firme od strateškog značaja za Srbiju, i to u sred avgusta, sa rokom za ponude od samo 21 dan i sa uslovima koji odgovaraju isključivo odabranim kupcima”, naveo je Nikezić u… »
Vesti dana »
FOTO, VIDEO Si priredio spektakularan doček Trampu a onda ga upozorio na opasnost od novog rata
Nova pre 29 minutajoš 34 povezane
Nakon hladnog jutra, tokom dana pretežno sunčano i toplije: Kada se očekuje nova promena vremena
N1 Info pre 1 satjoš 16 povezanih
Nika i Atina Tošić ukrale šou na tribinama: Duško Tošić pratio finale Kupa Srbije s naslednicama
Kurir pre 1 satjoš 31 povezana






