Povezane vesti

Šerif Endiaje ide u špansku La Ligu?!

Šerif Endiaje ide u špansku La Ligu?!

Sportske.net 16.08.2024
Pred fudbalerima Crvene zvezde je dvomeč protiv Bodo/Glimta u plej-ofu za ulazak u Ligu šampiona, ekipa je maksimalno fokusirana na to, ali prelazni rok još traje, živa je stvar i ljudi iz rukovodstva crveno-belih rade i na tom planu. Jedan od igrača… »
Slovenački fudbaler Vanja Drkušić došao u Zvezdu na jednogodišnju pozajmicu

Slovenački fudbaler Vanja Drkušić došao u Zvezdu na jednogodišnju pozajmicu

Politika 16.08.2024
Slovenački fudbalski reprezentativac Vanja Drkušić prešao je iz ruskog Zenita u Crvenu zvezdu na jednogodišnju pozajmicu, saopštio je danas klub iz Beograda. Drkušić (24) igra na poziciji poziciju štopera, u klub stiže na jednogodišnju… »
E, u tome je razlika, Zvezda dovodi one koji je nose u srcu i koji će za nju da "ginu"

E, u tome je razlika, Zvezda dovodi one koji je nose u srcu i koji će za nju da "ginu"

Sportski žurnal 16.08.2024
Vanja Drkušić je stigao na "Marakanu", a posle parafa ugovora okačio je sliku iz mladih dana sa travnjaka stadiona "Rajko Mitić" i danas sa istog mesta. Zenit je kupio Vanju Drkušića (24), pa reprezentativca Slovenije prosledio šampionu Srbije… »
FOTO Sanjajte ljudi, snovi se ostvaruju: To dobro zna novi fudbaler Zvezde

FOTO Sanjajte ljudi, snovi se ostvaruju: To dobro zna novi fudbaler Zvezde

Nova 16.08.2024
: Vanja Drkušić, štoper fudbalske reprezentacije Slovenije, pokazao je da se snovi i zaista mogu ostvariti. Slovenac je potpisao jednogodišnji ugovor sa Crvenom zvezdom u koju je došao kao pozajmljeni igrač Zenita. Drkušić je nakon predstavljanja… »
Zvezda ostaje bez najboljeg strelca?!

Zvezda ostaje bez najboljeg strelca?!

B92 16.08.2024
Šerif Endiaje bi mogao da napusti Crvenu zvezdu. Crvena zvezda se priprema za dvomeč protiv Bodo Glimta u kvalifikacijama za Ligu šampiona, ali uprkos fokusu na teren, paralelno se vode intenzivne aktivnosti u prelaznom roku. Jedan od igrača koji bi… »
Snovi se ostvaruju: Slike Drkušića od kojih će se naježiti svaki Zvezdaš! (foto+video)

Snovi se ostvaruju: Slike Drkušića od kojih će se naježiti svaki Zvezdaš! (foto+video)

Hot sport 16.08.2024
Zaista mu znači mnogo ovaj potpis. Novi fudbaler Crvene zvezde je reprezentativac Slovenije, Vanja Drkušić, koji igra na poziciji štopera i dolazi u klub na jednogodišnju pozajmicu iz Zenita. Drkušić će nastupati u crveno-belom dresu sa brojem 33… »
Isplivala fotografija koja je oduševila sve navijače Zvezde FOTO

Isplivala fotografija koja je oduševila sve navijače Zvezde FOTO

B92 16.08.2024
Vanja Drkušić, najnovije pojačanje Crvene zvezde, za beogradske crveno-bele navija od malena, čemu svedoči i jedna fotografija. Crvena zvezda je predstavila najnovije pojačanje, Slovenca Vanju Drkušića, koji će nositi dres sa brojem 33. Drkušić… »
"Još k'o dete ja sam bio tu", navijači Zvezde oduševljeni Drkušićevom objavom!

"Još k'o dete ja sam bio tu", navijači Zvezde oduševljeni Drkušićevom objavom!

Sportske.net 16.08.2024
Fudbaler Zenita iz Sankt Peterburga Vanja Drkušić prešao je danas na jednogodišnju pozajmicu u Crvenu zvezdu. "Potpisom za Crvenu zvezdu ostvarujem dečački san. Srećan sam što sam ovde i jedva čekam da počnem da treniram. Iza mene je odlično… »
Sanjajte deco, snovi se ostvaruju

Sanjajte deco, snovi se ostvaruju

Sport klub 16.08.2024
Još kao mali pošao je Vanja da vidi kako igra ta velika Zvezda, a sada će navijači imati priliku da vide kako on igra i bori se za uspehe kluba. Snovi dečaka iz Slovenije postali su stvarnost, a šampion Srbije je dobio veliko pojačanje u odbrani… »
Drkušić stigao na Marakanu

Drkušić stigao na Marakanu

Sportski žurnal 16.08.2024
Zenit do kraja sezone pozajmio slovenačkog štopera. Slovenački reprezentativni štoper Vanja Drkušić (24) prešao je iz Zenita u Crvenu zvezdu na jednogodišnju pozajmicu, saopštili su crveno-beli. Sportski direktor Crvene zvezde Mitar Mrkela rekao… »
Tri prsta, crveno-beli dres i Marakana! Klinac sa fotografije od danas je igrač Zvezde, Vanja Drkušić

Tri prsta, crveno-beli dres i Marakana! Klinac sa fotografije od danas je igrač Zvezde, Vanja Drkušić

Mondo 16.08.2024
Slovenački fudbaler Vanja Drkušć objavio na Instagramu fotografiju na kojoj je kao klinac bio oduševljen posetom "Marakani". Sada je ona njegovo radno mesto. Novi fudbaler Crvene zvezde Vanja Drkušić (1999) sanjao je kao dete da zaigra za Crvenu… »
Fudbaler Vanja Drkušić iz Zenita prešao na pozajmicu u Crvenu zvezdu

Fudbaler Vanja Drkušić iz Zenita prešao na pozajmicu u Crvenu zvezdu

Danas 16.08.2024
Fudbaler Zenita iz Sankt Peterburga Vanja Drkušić prešao je danas na jednogodišnju pozajmicu u Crvenu zvezdu. „Potpisom za Crvenu zvezdu ostvarujem dečački san. Srećan sam što sam ovde i jedva čekam da počnem da treniram. Iza mene je odlično… »
"Hvala Bogu - pustili su me da dođem u Zvezdu"

"Hvala Bogu - pustili su me da dođem u Zvezdu"

B92 16.08.2024
Vanja Drkušić je i zvanično postao novi štoper Crvene zvezde, dolaskom na jednogodišnju pozajmicu iz Zenita. On je potpisao ugovor na stadionu "Rajko Mitić", izabrao broj 33 i na predstavljanju izjavio da time ostvaruje dečački san. Takođe se… »
Vanja Drkušić u crveno-belom: "Hvala Bogu – pustili su me da dođem u Zvezdu"

Vanja Drkušić u crveno-belom: "Hvala Bogu – pustili su me da dođem u Zvezdu"

Dnevnik 16.08.2024
Slovenački reprezentativac Vanja Drkušić je i zvanično promovisan kao novo pojačanje Crvene zvezde. U Ljutice Bogdana štoper stiže na jednogodišnju pozajmicu iz Zenita. Dobrodošlicu Drkušiću prvi su poželeli predsednik Svetozar Mijailović i… »
Zvanično: Drkušić novi igrač Zvezde, veliko pojačanje pred borbu za Ligu šampiona

Zvanično: Drkušić novi igrač Zvezde, veliko pojačanje pred borbu za Ligu šampiona

Nova 16.08.2024
: Vanja Drkušić, štoper fudbalske reprezentacije Slovenije, potpisao je jednogodišnji ugovor sa Crvenom zvezdom u koju je došao kao pozajmljeni igrač Zenita. Drkušić je bio jedan od najboljih štopera tokom Evropskog prvenstva u Nemačkoj ove… »
Drkušić: Bogu hvala, pustili su me da dođem u Zvezdu!

Drkušić: Bogu hvala, pustili su me da dođem u Zvezdu!

Sport klub 16.08.2024
Vanja Drkušić je u klupskim prostorijama Crvene zvezde potpisao da će u narednih godinu dana igrati za šampiona Srbije kao pozajmljen igrač Zenita. Drkušić je još ranije tokom dana potpisao, o čemu je izvestio Sport klub, a sada je i Crvena… »
Drkušić stigao da komanduje odbranom Zvezde: Pustili su me da dođem, ostvario sam dečački san

Drkušić stigao da komanduje odbranom Zvezde: Pustili su me da dođem, ostvario sam dečački san

Mondo 16.08.2024
Vanja Drkušić i zvanično je novi fudbaler Crvene zvezde. Vanja Drkušić i zvanično je novi fudbaler Crvene zvezde, došao je na pozajmicu iz Zenita. Izabrao je broj 33 i biće jedan od "kapitalaca" Vladana Milojevića u borbi za ulazak u grupnu fazu… »

Vesti dana »