Povezane vesti
Zvonko Crnić (SSP): Drži Bubanj vodu dok majstori odu
Glas Šumadije 16.08.2024
Saopštenje Crnić Zvonka, predsednika Mladih Stranke slobode i pravde, Kragujevac prenosimo u celosti. „Uređenje Bubanjskog jezera je plaćeno 1,3 miliona evra, a samo za stazu od malča i rasvetu plaćeno je preko 400 000 evra. Što dovodi do podatka… »
SSP: Loše stanje Bubanjskog jezera
RTK 16.08.2024
Gradski odbor Stranke slobode i pravde ukazuje na loše stanje Bubanjskog jezera. U ovoj stranci podsećaju da je uređenje jezera plaćeno 1,3 miliona evra, ali da je danas u potpunosti zaraslo, malča gotovo da nema, klupe na više lokacija su… »
SSP: Drži Bubanj vodu dok majstori odu
InfoKG 16.08.2024
Uređenje Bubanjskog jezera je plaćeno 1,3 miliona evra, a ono je danas u očajnom stanju, poručuju iz Gradskog odbora Stranke slobode i pravde. U nastavku vam prenosimo kompletno saopštenje Gradskog odbora Stranke slobode i pravde. “Uređenje… »
Vesti dana »
Tačno u 9 iz Kragujevca krenuo štafetni maraton za Beograd (VIDEO)
Glas Šumadije pre 54 minutajoš 12 povezanih
Sto dana od pada nadstrešnice: Blokada Gazele, stiže štafeta iz Kragujevca
Vreme pre 6 minutajoš 11 povezanih
Jutro uveliko odmaklo, a Srbija i dalje u debelom minusu! Nema grada da je iznad nule, vetar probija do kostiju, evo kad staje košava i kad stiže sneg!
Kurir pre 1 satjoš 14 povezanih
Jeziv prizor u Beogradu: Muškarac pronađen mrtav na šinama kod Novog groblja
Kurir pre 30 minutajoš 9 povezanih