Povezane vesti

"Šeta psa, ostavlja bakšiš" Komšije Alekse Avramovića otkrile kako se ponaša prema njima i njegovom odnosu sa suprugom!

"Šeta psa, ostavlja bakšiš" Komšije Alekse Avramovića otkrile kako se ponaša prema njima i njegovom odnosu sa suprugom!

Kurir 16.08.2024
Košarkaška reprezentacija Srbije osvojila je bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu. Jedan od onih koji su bili najzaslužniji za trijumf Srbije je i Aleksa Avramović, a evo šta su komšije imale da kažu o njemu. - S obzirom na to da sam ja… »
"Šeta psa, svima se javlja i ostavlja bakšiš": Progovorile komšije Alekse Avramovića, a evo šta kažu o njegovom odnosu…

"Šeta psa, svima se javlja i ostavlja bakšiš": Progovorile komšije Alekse Avramovića, a evo šta kažu o njegovom odnosu…

Blic 16.08.2024
Košarkaška reprezentacija Srbije osvojila je bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu. Jedan od onih koji su bili najzaslužniji za trijumf Srbije je i Aleksa Avramović. Ekipa “Blica” je neposredno po povratku sa Olimpijade posetila kraj u… »
(Foto) "ona je moja druga polovina": Ovako izgleda rođena sestra Natalije Jokić - i Maja je plavuša, a na zeta je baš…

(Foto) "ona je moja druga polovina": Ovako izgleda rođena sestra Natalije Jokić - i Maja je plavuša, a na zeta je baš…

Blic 16.08.2024
Nikola Jokić, najbolji košarkaš NBA lige na Olimpijskim igrama u Parizu pojavio se u dresu reprezentacije, a reprezentacija Srbije je osvojila bronzanu medalju. Nikola Jokić uživa u skladnom braku sa Natalijom Jokić sa kojom ima ćerku Ognjenu, a… »

Vesti dana »