Povezane vesti

Ovo je pesma koja će se pevati u Skadarliji: Otpevao ju je Nedeljko Bilkić, stihove je napisao Dobrica Erić, a posvećena je…

Ovo je pesma koja će se pevati u Skadarliji: Otpevao ju je Nedeljko Bilkić, stihove je napisao Dobrica Erić, a posvećena je…

Večernje novosti 16.08.2024
NEDELjKO BILKIĆ odavno je stekao status žive legende domaće narodne muzike, a kako ga glas odlično služi i u devetoj deceniji, i dalje je aktivan, pa je svoje slušaoce obradovao novom pesmom "Beli grade", koju je sam komponovao na stihove našeg… »
Ovo je pesma koja će se pevati u Skadarliji: Otpevao ju je Nedeljko Bilkić, stihove je napisao Dobrica Erić, a posvećena je…

Ovo je pesma koja će se pevati u Skadarliji: Otpevao ju je Nedeljko Bilkić, stihove je napisao Dobrica Erić, a posvećena je…

Nova 16.08.2024
: Nedeljko Bilkić odavno je stekao status žive legende domaće narodne muzike, a kako ga glas odlično služi i u devetoj deceniji, i dalje je aktivan, pa je svoje slušaoce obradovao novom pesmom "Beli grade", koju je sam komponovao na stihove našeg… »
Ova pesma će se pevati u Skadarliji: Otpevao ju je Nedeljko Bilkić, stihove je napisao Dobrica Erić, a posvećena je…

Ova pesma će se pevati u Skadarliji: Otpevao ju je Nedeljko Bilkić, stihove je napisao Dobrica Erić, a posvećena je…

Kurir 16.08.2024
Nedeljko Bilkić odavno je stekao status žive legende domaće narodne muzike, a kako ga glas odlično služi i u devetoj deceniji, i dalje je aktivan, pa je svoje slušaoce obradovao novom pesmom "Beli grade", koju je sam komponovao na stihove našeg… »

Vesti dana »