Povezane vesti
NPS povodom sednice Skupštine Valjeva: Lažno pozivanje na dijalog o rudarenju litijuma
Novi magazin 16.08.2024
Narodni pokret Srbije je danas ocenio u saopštenju da vlast na čelu sa Srpskom naprednom stranko (SNS) javno poziva na dijalog o rudarenju litijuma, ali da je stvarnost potpuno drugačija - da vlast beži od bilo kakvog razgovora što ilustruje… »
NPS povodom sednice Skupštine Valjeva: Lažno pozivanje na dijalog o rudarenju litijuma
Danas 16.08.2024
Narodni pokret Srbije (NPS) je danas ocenio u saopštenju da vlast na čelu sa Srpskom naprednom stranko (SNS) javno poziva na dijalog o rudarenju litijuma, ali da je stvarnost potpuno drugačija – da vlast beži od bilo kakvog razgovora što ilustruje… »
Vesti dana »

Firma "Genasys" demantuje da je na protestu u Beogradu korišćen njihov "zvučni top", pominju "vorteks"
Blic pre 4 satijoš 4 povezane

Boris Džonson ljut na Trampa zbog Putina: Oglasio se bivši britanski premijer pa opleo po ruskom predsedniku: "On ne pregovara, on nam se ruga"
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Antonio Košta ohrabren razgovorom Zelenskog i Trampa: Nastavićemo razgovore sa ukrajinskim predsednikom na Evropskom savetu
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Ima topa-nema topa, u magacinu je, u stvari pored Skupštine: Dačić danima ne može da se dogovori sam sa sobom
Danas pre 4 satijoš 2 povezane