Povezane vesti

Pogledajte novakovo "odelo" za ju-es open (video)

Pogledajte novakovo "odelo" za ju-es open (video)

Dnevnik 16.08.2024
Novak Đoković po osvajanju olimpijskog zlata u Parizu ima velike ambicije o kraja sezone. Njega od 26. avgusta čeka odbrana pehara na US Openu, a definitivno je poznato u kakvoj opremi će se pojaviti na terenima na Flašing Medouzu. Novak i njegovi… »
VIDEO Ovo je oprema u kojoj će Đoković igrati US Open, da li vam se dopada?

VIDEO Ovo je oprema u kojoj će Đoković igrati US Open, da li vam se dopada?

Nova 16.08.2024
: Novaka Đokovića očekuje US Open, a pojavile su se slike opreme u kojoj će nastupati na poslednjem grend slemu u godini. U fokusu su dve nijanse plave boje, nešto svetlija na majici, i malo tamnija na šortsu. Đoković je osvojio zlatnu medalju na… »
Ja sam Novak Đoković, dinamičan, fleksibilan i odlučan: Srpski teniser predstavio opremu u kojoj će nastupati na US openu…

Ja sam Novak Đoković, dinamičan, fleksibilan i odlučan: Srpski teniser predstavio opremu u kojoj će nastupati na US openu…

Danas 16.08.2024
Osvajač zlatne medalje na Olimpijskim igrama u Parizu Novak Đoković nastupiće na predstojećem US openu, a za tu priliku odlučio je da predstavi i opremu u kojoj će igrati na poslednjem grend slem turniru u sezoni. Novak i njegovi sponzori… »
Pogledajte Novakovo "odelo" za US open VIDEO

Pogledajte Novakovo "odelo" za US open VIDEO

B92 16.08.2024
Novak Đoković po osvajanju olimppijskog zlata u Parizu ima velike ambicije o kraja sezone. Njega od 26. avgusta čeka odbrana pehara na US Openu, a definitivno je poznato u kakvoj opremi će se pojaviti na terenima na Flašing Medouzu. Novak i njegovi… »

Vesti dana »