Povezane vesti

Evakuisan poznati tržni centar u Beogradu! Posetioci su hitno morali da izađu

Evakuisan poznati tržni centar u Beogradu! Posetioci su hitno morali da izađu

Mondo 16.08.2024
Evakuisan je tržni centar "Ada Moll" u Beogradu. Tržni centar "Ada Moll" u Beogradu večeras je evakuisan malo posle 21 čas. Svi posetioci zamoljeni su da se upute ka najbližem izlazu. Zasad nije poznat razlog evakuacije. BONUS VIDEO: (MONDO/… »
Evakuisan "Ada mol"! Posetioci zamoljeni da se upute ka najbližem izlazu

Evakuisan "Ada mol"! Posetioci zamoljeni da se upute ka najbližem izlazu

Kurir 16.08.2024
Tržni centar "Ada mol" u Beogradu, evakuisan je večeras nešto posle 21 čas, piše Instagram stranica 192_rs. View this post on Instagram A post shared by 192.RS (@192_rs) Posetioci su zamoljeni da se upute ka najbližem izlazu. Još uvek nije poznato… »
Dramatične scene u Beogradu: Evakuisan poznati tržni centar, ljudi morali hitno da napuste zgradu (video)

Dramatične scene u Beogradu: Evakuisan poznati tržni centar, ljudi morali hitno da napuste zgradu (video)

Večernje novosti 16.08.2024
OKO 21 čas, evakuisan je tržni centar Ada Mol. Foto: Instagram printskrin/moj_beo_grad_ Za sada nije poznat razlog evakuacije. A post shared by MOJ - BEOGRAD (@moj_beo_grad_) Kako se može videti na društvenim mrežama, posetioci su zamoljeni da se… »
Evakuisan tržni centar u Beogradu

Evakuisan tržni centar u Beogradu

Telegraf 16.08.2024
Za sada nije poznat razlog evakuacije. Oko 21 čas, evakuisan je tržni centar Ada Mol. Za sada nije poznat razlog evakuacije. Kako se može videti na društvenim mrežama, posetioci su zamoljeni da se upute ka najbližem izlazu. (Telegraf.rs)… »

Vesti dana »