Povezane vesti

Šumaherova bivša očajna, saznala je da je gej: Bilo je glasina, ali on je pričao da sam luda!

Šumaherova bivša očajna, saznala je da je gej: Bilo je glasina, ali on je pričao da sam luda!

Mondo 17.08.2024
Bivša žena Ralfa Šumahera oglasila se nakon što je njen bivši muž objavio da je gej. "Najlepša stvar u životu je kada imate pravog partnera kraj sebe, sa kojim možete da podelite sve", napisao je Ralf Šumaher na Instagramu kada je objavio da je… »
Oglasila se Šumaherova bivša žena, on je optužio da laže: "Osećam se iskorišćeno, slepo sam mu verovala" FOTO

Oglasila se Šumaherova bivša žena, on je optužio da laže: "Osećam se iskorišćeno, slepo sam mu verovala" FOTO

B92 17.08.2024
Ralf Šumaher je javno priznao da je gej i njegovo priznanje je privuklo mnogo pažnje. Brat slavnog Mihaela Šumahera, Ralf, javno je priznao da je gej. On je objavio sliku sa svojim partnerom i otkrio kako su njih dvojica zajedno već dve godine. Nakon… »
Opšti haos nakon što je Šumaher otkrio da je gej! Oglasila se bivša supruga, tvrdi da je iskorišćena! Ralf kaže - laže!

Opšti haos nakon što je Šumaher otkrio da je gej! Oglasila se bivša supruga, tvrdi da je iskorišćena! Ralf kaže - laže!

Kurir 17.08.2024
Kora Šumaher, bivša supruga Ralfa Šumahera, poručila je da je bila iznenađena kada je videla priznanje nekadašnjeg partnera. Podsetimo, čuveni vozač Formule 1 je nedavno otkrio svetu da je homoseksualac, a tada je i predstavio svog dečka. Ta vest… »
Šumaherova bivša se oglasila: "Osećam se iskorišćeno, da li je mislio na mene..."

Šumaherova bivša se oglasila: "Osećam se iskorišćeno, da li je mislio na mene..."

Telegraf 17.08.2024
Priznanje Ralfa Šumahera da je gej je podiglo veliku prašinu. Priznanje Ralfa Šumahera da je gej, izazvalo je medijski bum u čitavom svetu, a posebno u Formuli 1. On je prikazao svog dečka Etjena, sa kojim je već dve godine u vezi, a povovom ove… »

Vesti dana »