Povezane vesti

„Rekla sam doktorima pre operacije da mi čuvaju glasne žice – ja od toga živim“: Mina Lazarević o najtežoj životnoj…

„Rekla sam doktorima pre operacije da mi čuvaju glasne žice – ja od toga živim“: Mina Lazarević o najtežoj životnoj…

Nova 17.08.2024
: Glumica svojevremeno je podelila detalje svoje borbe sa karcinomom, zbog koga joj je izvađena štitna žlezda. Mina Lazarević svojevremeno je otkrila tešku dijagnozu, koja ju je podsetila na to da je neophodno slušati svoje telo i posvetiti se sebi… »
Glumica mina Lazarević o teškoj borbi sa kancerom "Molila sam doktore da mi sačuvaju glas"

Glumica mina Lazarević o teškoj borbi sa kancerom "Molila sam doktore da mi sačuvaju glas"

Dnevnik 17.08.2024
Mina Lazarević zbog opake bolesti morala je da ide na operaciju štitne žlezde, a o agoniji kroz koju je prošla otvoreno je govorila. - Svako ima slabu tačku, ne postoji neko ko je nema. Ja sam ekstrovertna osoba, ne gutam, ne čuvam stres u sebi… »
"Molila sam lekare da mi sačuvaju glas": Naša glumica pobedila karcinom, a svoju dijagnozu je dugo krila od porodice: "Nakon…

"Molila sam lekare da mi sačuvaju glas": Naša glumica pobedila karcinom, a svoju dijagnozu je dugo krila od porodice: "Nakon…

Blic 17.08.2024
Glumica Mina Lazarević otvoreno je govorila o najtežem životnom periodu i trenutku kada joj je dijagnostikovan kancer. Mina Lazarević zbog opake bolesti morala je da ide na operaciju štitne žlezde, a o agoniji kroz koju je prošla otvoreno je… »

Vesti dana »