Povezane vesti

Zvanično: Due na Parku prinčeva za 60 miliona evra

Zvanično: Due na Parku prinčeva za 60 miliona evra

Sportski žurnal 17.08.2024
Olimpijski reprezentativac Francuske prešao u PSŽ. Vezni igrač Rena Dezire Due je potpisao petogodišnji ugovor s Pari sen Žermenom, saopštio je klub. - Drago mi je zbog dolaska u PSŽ. Uzbuđen sam, srećan i ponosan. Ovo je ostvarenje sna. Jedva… »
Dezire Due prešao iz Rena u Pari Sen Žermen

Dezire Due prešao iz Rena u Pari Sen Žermen

Sport klub 17.08.2024
Due (19) je sa PSŽ-om potpisao petogodišnji ugovor, a u klub dolazi iz Rena. Francuski fudbaler Dezire Due novi je igrač Pari Sen Žermena, saopštio je klub iz Pariza. 📣 «̶ ̶A̶n̶n̶o̶n̶c̶e̶ ̶D̶o̶u̶é̶ ̶»̶ Désiré Doué rejoint le… »
Jedan od najboljih: Pari Sen Žermen doveo pojačanje za 60 miliona evra

Jedan od najboljih: Pari Sen Žermen doveo pojačanje za 60 miliona evra

Večernje novosti 17.08.2024
Francuski fudbaler Dezire Due novi je igrač Pari Sen Žermena, saopštio je danas klub iz Pariza. Foto: EPA-EFE/MATTEO BAZZI Mladi fudbaler će stići iz Rena za oko 60.000.000 evra, a u trci za krilnog napadača bio je i Bajern iz Minhena. On je jedan… »
PSŽ doveo francuskog olimpijca za 50 miliona €

PSŽ doveo francuskog olimpijca za 50 miliona €

B92 17.08.2024
Francuski fudbaler Dezire Due novi je igrač Pari Sen Žermena, saopštio je klub iz Pariza. Due (19) je sa PSŽ-om potpisao petogodišnji ugovor, a u klub dolazi iz Rena. "Drago mi je što sam došao u PSŽ. Zaista sam uzbuđen, srecan i ponosan. Ovo je… »
PSŽ se pojačao iz Rena: Šampion Francuske doveo talentovanog vezistu

PSŽ se pojačao iz Rena: Šampion Francuske doveo talentovanog vezistu

Večernje novosti 17.08.2024
FRANCUSKI fudbaler Dezire Due novi je igrač Pari Sen Žermena, saopštio je ove subote klub iz Pariza. Foto: EPA-EFE/MATTEO BAZZI Talentovani 19-godišnjak je sa "svecima" potpisao petogodišnji ugovor, a u klub dolazi iz Rena koji će za ovaj transfer… »

Vesti dana »