Povezane vesti

Zlatni vateropolista, Nišlija Sava Ranđelović, uručio donaciju od tri miliona dinara za opremanje kabineta Klinike za…

Zlatni vateropolista, Nišlija Sava Ranđelović, uručio donaciju od tri miliona dinara za opremanje kabineta Klinike za…

Gradski portal 018 17.08.2024
Zlatni vaterpolista Sava Ranđelović danas je uručio značajnu donaciju Univerzitetskom kliničkom centru (UKC) Niš. Ova donacija, vredna 3 miliona dinara, deo je humanitarne akcije „Srce Srbije“, koju je podržala fondacija Balkan Bet. “Imam… »
Niški zlatni olimpijac Sava Ranđelović uručio UKC Niš donaciju vrednu tri miliona dinara

Niški zlatni olimpijac Sava Ranđelović uručio UKC Niš donaciju vrednu tri miliona dinara

Niške vesti 17.08.2024
Donirana je oprema kojom će kompletno biti opremljen kabinet za neinvazivnu dijagnostiku Klinike za kardilogiju. Ranđelović se zahvalio na donaciji Balkan Betu, generalnom sponzoru Olimpijskog komiteta Srbije. „Zahvaljujem se svim građanima koji su… »
Zlatni vateropolista, Nišlija Sava Ranđelović, uručio donaciju od tri miliona dinara za opremanje kabineta Klinike za…

Zlatni vateropolista, Nišlija Sava Ranđelović, uručio donaciju od tri miliona dinara za opremanje kabineta Klinike za…

Glas juga 17.08.2024
“Imam malu tremu dok vas obraćam jer ovo nije moje prirodno okruženje. Međutim, velika mi je čast i zadovoljstvo što mogu učestvovati u ovakvoj akciji. Hoću da se zahvalim generalnom sponzoru, kompaniji Balkan Bet, na sprovođenju ove izuzetne… »

Vesti dana »