Povezane vesti

"Terao me da se snimamo, novac uzimao za sebe" Kristina optužila gorštaka Daneta za zlostavljanje i opet se oglasila! Evo…

"Terao me da se snimamo, novac uzimao za sebe" Kristina optužila gorštaka Daneta za zlostavljanje i opet se oglasila! Evo…

Kurir 17.08.2024
Javnost u Srbiji ali širom regiona ostala je u šoku nakon što je Kristina Salković, supruga gorštaka Danijela Daneta Biorca, obelodanila na društvenim mrežama da je bila žrtva porodičnog nasilja. Ona je ranije optužila Daneta i njegovu majku… »
"Želi da zadrži naše bolesno dete zbog donacija": Kristina optužila gorštaka Daneta za zlostavljanje, opet se oglasila…

"Želi da zadrži naše bolesno dete zbog donacija": Kristina optužila gorštaka Daneta za zlostavljanje, opet se oglasila…

Blic 17.08.2024
Javnost u Srbiji, ali širom regiona bila je šokirana kada je Kristina Salković, supruga gorštaka Danijela Daneta Biorca, obelodanila na društvenim mrežama da je bila žrtva porodičnog nasilja. Ona je ranije optužila Daneta i njegovu majku da su je… »
Tražila idilu sa gorštakom Danetom, pa preživela torturu: Terao me da se snimamo, a novac uzimao za sebe

Tražila idilu sa gorštakom Danetom, pa preživela torturu: Terao me da se snimamo, a novac uzimao za sebe

Mondo 17.08.2024
Kristina u velikoj ispovesti ispričala kako je zapravo izgledao njen život na Goliji tvrdeći da se i dalje oseća jako loše. Javnost u Srbiji ali širom regiona ostala je u šoku nakon što je Kristina Salković, supruga gorštaka Danijela Daneta… »

Vesti dana »