Povezane vesti

Vučić: Ogroman novac uložen u nevladin antidržavni sektor da bi me rušili

Vučić: Ogroman novac uložen u nevladin antidržavni sektor da bi me rušili

Radio sto plus 17.08.2024
“Ogroman je novac uložen u moje rušenje u poslednih 7 ili 8 godina kada je bilo jasno da Srbija ide svojim nezavisnim, samostalnim putem” rekao je Vučić, prilikom posete manifestaciji “Dani proje i sira”, u Medveđici, navodeći da su to… »
Vučić: Rekordan priliv novca u Srbiju proslednje dve godine, u cilju rušenja mene

Vučić: Rekordan priliv novca u Srbiju proslednje dve godine, u cilju rušenja mene

IndeksOnline 17.08.2024
ŽAGUBICA – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je tokom prošle i ove godine u Srbiju ušla rekordna svota novca nevladinim organizacijama (NVO) koje imaju za cilj rušenje njega, navodeći da je reč o desetinama ili čak… »
Vučić: Ogroman novac je ubačen u našu zemlju sa nesumnjivim ciljem destabilizacije Srbije /video/

Vučić: Ogroman novac je ubačen u našu zemlju sa nesumnjivim ciljem destabilizacije Srbije /video/

Sputnik 17.08.2024
Ogroman novac je ubačen u našu zemlju sa nesumnjivim ciljem destabilizacije Srbije, izjavio je predsednik Aleksandar Vučić. „Proučavao sam koliko je novca u našu zemlju ušlo preko nevladinih organizacija. Ove godine i prošle, to su rekordni… »

Vesti dana »