Povezane vesti

"Zakleo sam se na grobu marine tucaković..." Kompozitor otkriva tajne: Indira platila moj dug od 250.000 maraka, imala 1 uslov

"Zakleo sam se na grobu marine tucaković..." Kompozitor otkriva tajne: Indira platila moj dug od 250.000 maraka, imala 1 uslov

Kurir 17.08.2024
Goran Ratković Rale jedan je od najplodonosnijh kompozitora i aranžera u Srbiji. U karijeri dugoj 30 godina nema pevača koji je popularan, a da nije radio s njim. Spisak je dugačak: Indira Radić, Stoja, Lepa Brena, Jana, Ceca Ražnatović, Mina… »
„Indira je platila moje dugove od 250.000 maraka, ali je imala jedan uslov“: Rale godinama radio sa pevačicom, a onda se…

„Indira je platila moje dugove od 250.000 maraka, ali je imala jedan uslov“: Rale godinama radio sa pevačicom, a onda se…

Nova 17.08.2024
: Poznati hitmejker jedan je od najtraženijih tekstopisaca kod nas, a proslavio se saradnjom sa Indirom Radić. Goran Ratković Rale već godinama je jedan od naših najpoznatijih estradnih tekstopisaca, a gotovo da nema pevača kome nije napisao bar… »
"Hoću da zoveš Sašu Popovića da mu kažeš da više ne radiš za njega" Dečko Ane Nikolić otkrio šta mu je Indira…

"Hoću da zoveš Sašu Popovića da mu kažeš da više ne radiš za njega" Dečko Ane Nikolić otkrio šta mu je Indira…

Blic 17.08.2024
Kompozitor Goran Ratković Rale uživa u ljubavi sa pevačicom Anom Nikolić, a sada je otkrio detalje saradnje sa Indirom Radić. - Jednom prilikom, dok sam još radio "Lopova", Indira je sedela kod mene, a stalno dolaze neki ljudi kojima ja dajem pare… »

Vesti dana »