Povezane vesti

Milan i Torino podelili bodove na San Siru

Radio sto plus 17.08.2024
Poveli su gosti u 30. minutu autogolom, da bi ta prednost bila udvostručena u 60. minutu golom Zapate. Milan je iščupao remi golovima u samoj završnici: najpre je Morata u 89. minutu smanjio na 2:1, da bi domaći tim stigao do izjednačenja u 6… »
Provuče se Milan kroz iglene uši: Vanja činio čuda na golu Torina, ali su Rosoneri u 95. minutu upisali bod

Telegraf 17.08.2024
Sigurno će imati za čime da žale u gostujućem sastavu. Posle muka Intera i remija sa Đenovom, ni drugi klub iz Milana nije se proveo lepo u prvom kolu Serije A. Rosoneri su zapravo jedva izvukli živu glavu iz meča sa Torinom kod kuće i spasili… »