Povezane vesti

Rusi u zoru napali Kijev balističkim raketama! Ukrajinci tvrde da su korišćeni projektili koje je Putin dobio od Kim Džong…

Rusi u zoru napali Kijev balističkim raketama! Ukrajinci tvrde da su korišćeni projektili koje je Putin dobio od Kim Džong…

Kurir 18.08.2024
Rusija je po treći put u ovom mesecu napala ukrajinsku prestonicu Kijev balističkim raketama. Ukrinform prenosi da je to saopštila regionalna vojna uprava Kijeva. - Jutros oko pet sati neprijatelj je pokrenuo napad balističkim raketama na Kijev. Ovo… »
Rusija izvela novi napad balističkim raketama na Kijev

Rusija izvela novi napad balističkim raketama na Kijev

N1 Info 18.08.2024
Podeli : Rusija je izvela novi napad balističkim raketama na Kijev, treći tokom avgusta, ali preliminarni podaci pokazuju da je većina projektila oborena, saopštila je vojna administracija ukrajinske prestonice. „Ovo je već treći balistički udar… »
Gradske vlasti: Rusija napala Kijev krstarećim raketama, sve oborene

Gradske vlasti: Rusija napala Kijev krstarećim raketama, sve oborene

Politika 18.08.2024
KIJEV – Ruske snage izvele su jutros napad na Kijev krstarećim raketama, dva sata nakon što su pokušale da izvedu napad balističkim raketama, a ukrajinska protivvazdušna odbrana uništila je sve projektile, izjavio je šef gradske administracije… »
Ja tebi koze, ti meni oružje: Rusi udarili na Kijev moćnim raketama iz Severne Koreje, a u Pjongjang je nedavno stigao…

Ja tebi koze, ti meni oružje: Rusi udarili na Kijev moćnim raketama iz Severne Koreje, a u Pjongjang je nedavno stigao…

Blic 18.08.2024
Ruske snage izvele su jutros napad na Kijev raketama proizvedenim u Severnoj Koreji, izjavio je šef gradske administracije Serhij Popko. Prema njegovim rečima, napad krstarećim raketama se dogodio dva sata nakon što su ruske snage pokušale da izvedu… »
Žestok napad na Kijev: Rusi udarili balističkim raketama u zoru, gori i u Rusiji (video)

Žestok napad na Kijev: Rusi udarili balističkim raketama u zoru, gori i u Rusiji (video)

Blic 18.08.2024
Ruske snage izvele su jutros napad na Kijev krstarećim raketama, dva sata nakon što su pokušale da izvedu napad balističkim raketama, a ukrajinska protivvazdušna odbrana uništila je sve projektile, izjavio je šef gradske administracije Kijeva… »
Ruski zračni napadi na Kijev; ukrajinski dronovi izazvali požar u Rostovu

Ruski zračni napadi na Kijev; ukrajinski dronovi izazvali požar u Rostovu

Al Jazeera 18.08.2024
Rusija je u nedjelju lansirala svoju treću balističku raketu na Kijev ovog mjeseca, a preliminarne informacije ukazuju da je zračno oružje uništeno pri približavanju gradu. Ukrajinske jedinice protuzračne odbrane pokušavale su odbiti ruski zračni… »
Rusija napala Kijev krstarećim raketama, PVO sve oborila

Rusija napala Kijev krstarećim raketama, PVO sve oborila

RTV 18.08.2024
KIJEV - Ruske snage izvele su jutros napad na Kijev krstarećim raketama, dva sata nakon što su pokušale da izvedu napad balističkim raketama, a ukrajinska protivvazdušna odbrana uništila je sve projektile, izjavio je šef gradske administracije… »

Vesti dana »