Povezane vesti

Dvejn vošington ne može da dočeka početak sezone: „Znam da je Obradović posvećen i pozitivno lud“

Dvejn vošington ne može da dočeka početak sezone: „Znam da je Obradović posvećen i pozitivno lud“

Hot sport 18.08.2024
Očekuje se dosta od ovog momka! Dvejn Vašington, novo lice u Partizanu, podelio je svoje misli o dolasku u beogradski klub. Očekuje se da će američki košarkaš biti ključni igrač crno-belih u predstojećoj sezoni. Vašington je prethodno igrao za… »
Vašington: Znam da je Obradović posvećen i pozitivno „lud“

Vašington: Znam da je Obradović posvećen i pozitivno „lud“

Sport klub 18.08.2024
Dvejn Vašington, novo pojačanje Partizana, oglasio se povodom dolaska u redove crno-belih. Očekuje se da će Amerikanac sledeće sezone biti jedan od glavnih igrača Partizana. U NCAA je igrao za Ohajo, a u NBA je bio član Feniksa, Indijana Pejsersa… »
NBA pojačanje Partizana: "Otac mi je pričao o Željku, osećam energiju navijača"

NBA pojačanje Partizana: "Otac mi je pričao o Željku, osećam energiju navijača"

Sportske.net 18.08.2024
Među 14 novih košarkaša koje će Partizan predstaviti sutra uveče, na posebno upriličenoj svečanosti, je i Duejn Vašington. Američki bek zvanično nije promovisan u igrača Partizana, ali Telesport piše da je on potpisao dvogodišnji ugovor sa… »
Vašington po dolasku u Partizan: "Obradović je 'lud' - rekli su mi da nisam svestan"

Vašington po dolasku u Partizan: "Obradović je 'lud' - rekli su mi da nisam svestan"

B92 18.08.2024
Novi igrač Partizana Dvejn Vašington oglasio se prvi put po dolasku u crno-bele. Dvejn Vašington će u narednoj sezoni biti jedan od glavnih igrača Partizana, a radi se o velikom radniku i sjajnom strelcu. On je u NCAA igrao za Ohajo Stejt, a u NBA… »

Vesti dana »