Povezane vesti

Pominjan kao pojačanje Zvezde, sad pogodio u Rusiji: Srpski defanzivac postigao gol za Stankovićev Spartak

Telegraf pre 31 dana
Upisao se u strelce u 10. minutu. Fudbaleri Spartaka iz Moskve koje sa klupe predvodi srpski stručnjak ugostili su u okviru 5. kola ruskog prvenstva ekipu Fakel Voroneža. Već posle 10. minuta igre Moskovljani su imali dva gola prednosti, a strelac… »
Stankovićev Spartak upisao još jednu pobedu CSKA poražen od Lokomotive u gradskom derbiju

Telegraf pre 30 dana
Srđan Babić postigao pogodak... Fudbaleri Spartaka iz Moskve, koje kao trener predvodi Dejan Stanković, u petom kolu ruskog šampionata savladali su Voronjež rezultatom 3:0. Drugi gol, u devetom minutu, postigao je srpski reprezentativac Srđan… »