Povezane vesti

Posle Njujork Tajmsa, piše i Politiko: Vučić litijumom osvaja Zapad, ali gubi narod

Posle Njujork Tajmsa, piše i Politiko: Vučić litijumom osvaja Zapad, ali gubi narod

Radio 021 pre 29 dana
Nakon što je Njujork Tajms objavio opširan tek o "litijumskom letu" u Srbi, novi tekst objavljen je i na uticajnom sajtu Politiko. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uspeo je da zaključi sporazum o snabdevanju Evropske unije (EU) litijumom koji joj… »
Njujork Tajms o litijumu i protestima u Srbiji: "Zla krv u brdima"

Njujork Tajms o litijumu i protestima u Srbiji: "Zla krv u brdima"

Radio 021 pre 29 dana
Potencijalni rudnik Rio Tinta koji Evropa vidi kao kritičan izvor baterija za električna vozila meta je ogromnih protesta u Srbiji. "Ne trebaju mi zeleni automobili. Trebaju mi zelene jabuke i zelena trava", rekao je protivnik iskopavanju, piše Njujork… »
Njujork tajms o protestima u Srbiji: „Ne trebaju mi zeleni automobili, trebaju mi zelene jabuke“

Njujork tajms o protestima u Srbiji: „Ne trebaju mi zeleni automobili, trebaju mi zelene jabuke“

N1 Info pre 29 dana
Podeli : Potencijalni rudnik Rio Tinta koji Evropa vidi kao kritičan izvor baterija za električna vozila meta je ogromnih protesta u Srbiji. „Ne trebaju mi zeleni automobili. Trebaju mi zelene jabuke i zelena trava“, rekao je protivnik iskopavanju… »
Njujork tajms razgovarao sa stanovnicima Gornjih Nedeljica: Trebaju mi zelene jabuke i zelena trava

Njujork tajms razgovarao sa stanovnicima Gornjih Nedeljica: Trebaju mi zelene jabuke i zelena trava

Danas pre 29 dana
Potencijalni rudnik Rio Tinta koji Evropa vidi kao kritičan izvor baterija za električna vozila meta je ogromnih protesta u Srbiji. „Ne trebaju mi zeleni automobili. Trebaju mi zelene jabuke i zelena trava“, rekao je protivnik iskopavanju, piše… »
Njujork tajms o protestima u Srbiji: „Ne trebaju mi zeleni automobili, trebaju mi zelene jabuke“

Njujork tajms o protestima u Srbiji: „Ne trebaju mi zeleni automobili, trebaju mi zelene jabuke“

Novi magazin pre 29 dana
Potencijalni rudnik Rio Tinta koji Evropa vidi kao kritičan izvor baterija za električna vozila meta je ogromnih protesta u Srbiji. „Ne trebaju mi zeleni automobili. Trebaju mi zelene jabuke i zelena trava“, rekao je protivnik iskopavanju, piše… »

Vesti dana »