Povezane vesti

Prvi gol u karijeri u Seriji a posvetio Siniši Mihajloviću Potresna poruka Mihinog zeta (video)

Prvi gol u karijeri u Seriji a posvetio Siniši Mihajloviću Potresna poruka Mihinog zeta (video)

Dnevnik pre 29 dana
Alesandro Voljako, suprug Virdžinije Mihajlović, posvetio je prvi gol u karijeri u Seriji A svom pokojnom tastu Siniši Mihajloviću. Defanzivac je bio strelac vodećeg pogotka za Đenovu na utakmici protiv Intera (2:2) u prvom kolu Serije A. Bio je to… »
VIDEO Sinišin zet prvi gol u karijeri posvetio Mihajloviću: Pogledajte dirljivi trenutak u Seriji A, istorijski gol i slavlje…

VIDEO Sinišin zet prvi gol u karijeri posvetio Mihajloviću: Pogledajte dirljivi trenutak u Seriji A, istorijski gol i slavlje…

Nova pre 29 dana
: Alesandro Voljako, zet Siniše Mihajlovića, postigao je prvi gol u karijeri na otvaranju nove sezone Serije A. On je postigao prvi gol za Đenou protiv Intera (2:2) u prvom kolu italijanskog šampionata. Voljako igra na poziciji štopera i ne da se u… »
Alesandro dao gol, pogledao u nebo i odmah se setio Mihe: Danas sam mnogo mislio na Sinišu, on mi daje snagu!

Alesandro dao gol, pogledao u nebo i odmah se setio Mihe: Danas sam mnogo mislio na Sinišu, on mi daje snagu!

Mondo pre 29 dana
Zet Siniše Mihajlovića Alesandro Voljako je stvorio poseban odnos sa njim i sada mu je posvetio najbitniji gol u karijeri. Đenova je počela takmičenje u Seriji A i to sa odličnim rezultatom. Odigrali su 2:2 sa Interom, a prvi gol na meču postigao… »
Mihin zet postigao prvi gol u karijeri i posvetio ga Siniši: Alesandro je ove reči izgovorio odmah nakon istorijskog…

Mihin zet postigao prvi gol u karijeri i posvetio ga Siniši: Alesandro je ove reči izgovorio odmah nakon istorijskog…

Kurir pre 29 dana
Alesandro Voljako, suprug Virdžinije Mihajlović, posvetio je prvi gol u karijeri Siniši Mihajloviću. Defanzivac je bio strelac vodećeg pogotka za Đenovu na utakmici protiv Intera (2:2) u prvom kolu Serije A. Bio je to prvi gol u karijeri ovog… »
Emocija! Zet Siniše Mihajlovića postigao gol u Seriji a, pa ga posvetio tastu: "Uvek pomislim na njega..."

Emocija! Zet Siniše Mihajlovića postigao gol u Seriji a, pa ga posvetio tastu: "Uvek pomislim na njega..."

Telegraf pre 29 dana
Kakve reči... Fudbaleri Đenove su u prvom kolu nove Serije A odigrali 2:2 protiv Intera, a jedan od strelaca za Đenovu bio je Alesandro Voljako, kome je to i prvi gol u karijeri u Seriji A. Inače, Alesandro Voljako je i zet legendarnog Siniše… »

Vesti dana »