Povezane vesti

Ceca u problemu zbog vile u kojoj živi sa porodicom: Ne mogu da verujem šta sve ljudima pada na pamet! Pevačica burno…

Ceca u problemu zbog vile u kojoj živi sa porodicom: Ne mogu da verujem šta sve ljudima pada na pamet! Pevačica burno…

Kurir 19.08.2024
Ceca Ražnatović, jedna od najvećih balkanskih zvezda, nedavno je ponovo dospela u centar pažnje, ali ovog puta zbog poznate influenserke iz Slovenije. Blogerka je odlučila da poseti Ljutice Bogdana u Beogradu, gde se nalazi Cecina vila na Dedinju, i… »
„Gde ja da budem sa decom dok se narod šeta kroz moju kuću“: Ceca otkrila da je dobila nesvakidašnju ponudu, ali ju je…

„Gde ja da budem sa decom dok se narod šeta kroz moju kuću“: Ceca otkrila da je dobila nesvakidašnju ponudu, ali ju je…

Nova 19.08.2024
: Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović progovorila je o jednoj zanimljivoj temi. Svetlana Ceca Ražnatović godinama sa decom živi u vili u Ljutice Bogdana, a njeni obožavaoci neretko dolaze da se fotografišu ispred ovog zdanja. Kako njena vila važi… »
Ceca Ražnatović zbog ponude ostala zatečena: Gde ja da idem?

Ceca Ražnatović zbog ponude ostala zatečena: Gde ja da idem?

Svet plus 19.08.2024
Ceca Ražnatović, navikla je da se njena kuća snima i da se mnogi slikaju ispred vile, a nedavno je dobila i ponudu koja je u potpunosti zatekla folk zvezdu. Naime, kako je istakla dobila je ponudu da naplaćuje slikanje ispred svoje vile: - Pričala… »
"Gde ja da budem dok narod šeta kroz moju kuću, a ja uzimam pare? Ceca otkrila kakvu je ponudu dobila od agencija, pa…

"Gde ja da budem dok narod šeta kroz moju kuću, a ja uzimam pare? Ceca otkrila kakvu je ponudu dobila od agencija, pa…

Blic 19.08.2024
Koliko je Ceca Ražnatović velika zvezda i u Srbiji i regionu, pokazuje i to što je poznata influenserka iz Slovenije sa velikim oduševljenjem nedavno otišla u obilazak pevačicine vile na Dedinju u Beogradu, koju je sve vreme snimala i video objavila… »

Vesti dana »