Povezane vesti

Goran Vesić izdao udžbenik u Velikoj Britaniji; "Privilegija je preneti znanje"

Goran Vesić izdao udžbenik u Velikoj Britaniji; "Privilegija je preneti znanje"

B92 19.08.2024
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić, sa profesorima Univerziteta u Mariboru Mihom Maričem i Goranom Arsenijevićem, objavio je u Velikoj Britaniji udžbenik o političkim kampanjama na društvenim mrežama. Ministar… »
Ministar Goran Vesić: Ispunio sam još jedan lični cilj - primeri sa društvenih mreža pretočeni u udžbenik

Ministar Goran Vesić: Ispunio sam još jedan lični cilj - primeri sa društvenih mreža pretočeni u udžbenik

Kurir 19.08.2024
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić, sa profesorima Univerziteta u Mariboru Mihom Maričem i Goranom Arsenijevićem, objavio je u Velikoj Britaniji udžbenik o političkim kampanjama na društvenim mrežama, a knjiga ima i… »
Vesić: Ispunio sam još jedan lični cilj - primeri sa društvenih mreža pretočeni u udžbenik

Vesić: Ispunio sam još jedan lični cilj - primeri sa društvenih mreža pretočeni u udžbenik

Telegraf 19.08.2024
Udžbenik zasnovan na primerima sa njegovih društvenih mreža tokom političkih kampanja. Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić, sa profesorima Univerziteta u Mariboru Mihom Maričem i Goranom Arsenijevićem, objavio je u… »

Vesti dana »