Povezane vesti

"Nije moglo da se izdrži!" Verica i Veljko za Telegraf nakon drame na Avali: Dobio je krivičnu, evo šta dalje!

"Nije moglo da se izdrži!" Verica i Veljko za Telegraf nakon drame na Avali: Dobio je krivičnu, evo šta dalje!

Telegraf 19.08.2024
Preporučujemo. Modna kreatorka Verica Rakočević i njen suprug Veljko Kuzmančević, doživeli su sinoć, 18. avgusta, neprijatnost od strane komšije koji im je, kako navode, pretio smrću. Sve se dogodilo na Avali, u mirnom naselju gde poznati par… »
Oglasio se komšija koji je pretio verici Rakočević i veljku! Izneo svoju stranu priče: Svađao sam se sa ženom, često se…

Oglasio se komšija koji je pretio verici Rakočević i veljku! Izneo svoju stranu priče: Svađao sam se sa ženom, često se…

Kurir 19.08.2024
Verica Rakočević i suprug Veljko Kuzmančević imali su, kako navode, neprijatnu situaciju sinoć na Avali kada im je komšija, kako oni tvrde, pretio i zbog čega je policija morala da reaguje. Sada je Dragan Bacić, kojeg kreatorka Verica Rakočević… »
Kurir na mestu incidenta na Avali! Evo šta smo zatekli ispred kuće Verice Rakočević i Veljka Kuzmančevića gde im je…

Kurir na mestu incidenta na Avali! Evo šta smo zatekli ispred kuće Verice Rakočević i Veljka Kuzmančevića gde im je…

Kurir 19.08.2024
Verica Rakočević i Veljko Kuzmančević u noći između nedelje i ponedeljka preživeli su pakao zbog komšije na Avali, gde žive. Čak je i policija intervenisala! Kompozitor je na svojim društvenim mrežama podelio video-snimak na kojem se čuje… »
"Poslao mi je poruku na fejsu": Ovako su se upoznali Verica Rakočević i Veljko: O hit detaljima svadbe se i danas priča

"Poslao mi je poruku na fejsu": Ovako su se upoznali Verica Rakočević i Veljko: O hit detaljima svadbe se i danas priča

Blic 19.08.2024
Verica Rakočević modna kreatorka i njen suprug Veljko Kuzmančević sinoć pozvali policiju nakon drame nadomak njihovog dvorišta na Avali. Verica Rakočević i Veljko Kuzmančević, istakli su da im je komšija pretio, zbog čega su reagovali… »
Oglasio se veterinar sa avale: Komšija Verice i Veljka Kuzmančevića tvrdi da nije psovao kreatorku i njenog muža: "Svađao…

Oglasio se veterinar sa avale: Komšija Verice i Veljka Kuzmančevića tvrdi da nije psovao kreatorku i njenog muža: "Svađao…

Blic 19.08.2024
Verica Rakočević i suprug Veljko Kuzmančević imali su, kako navode, neprijatnu situaciju sinoć na Avali kada im je komšija, kako oni tvrde, pretio i zbog čega je policija morala da reaguje. Sada je Dragan Bacić, kojeg kreatorka Verica Rakočević… »
"Ovo je komšija nasilnik, profesor na fakultetu": Veljko Kuzmančević podelio sliku čoveka kog su Verica i on prijavili…

"Ovo je komšija nasilnik, profesor na fakultetu": Veljko Kuzmančević podelio sliku čoveka kog su Verica i on prijavili…

Blic 19.08.2024
Verica Rakočević i Veljko Kuzmančević sinoć su pozvali policiju zbog drame koja se odigrala nadomak dvorišta njihovog doma na Avali. Verica i Veljko podelili su video snimak, te istakli da im je komšija pretio. Veljko Kuzmančević se sada oglasila… »
Verica Rakočević otkrila da li se ona i Veljko sele iz porodične kuće nakon drame: "Ovaj dom sam gradila 11 godina..."

Verica Rakočević otkrila da li se ona i Veljko sele iz porodične kuće nakon drame: "Ovaj dom sam gradila 11 godina..."

Blic 19.08.2024
Modna kreatorka Verica Rakočević i njen suprug Veljko Kuzmančević doživeli su sinoć pravu dramu u svojoj porodičnoj kući na Avali. Verica se oglasila za "Blic" i otkrila šta se tačno dogodilo, a kako je istakla, bila je jako uplašena. Naime… »
"Ovo je komšija nasilnik, profesor na fakultetu" Veljko Kuzmančević podelio sliku čoveka kog su Verica i on prijavili…

"Ovo je komšija nasilnik, profesor na fakultetu" Veljko Kuzmančević podelio sliku čoveka kog su Verica i on prijavili…

Kurir 19.08.2024
Verica Rakočević i Veljko Kuzmančević sinoć su pozvali policiju zbog drame koja se odigrala u dvorištu njihovog doma na Avali. Verica i Veljko podelili su video snimak, te istakli da im je komšija pretio. Veljko Kuzmančević se sada oglasila i… »
"Ako uđe u dvorište ne odgovaram za svoje postupke": Veljko Kuzmančević i Verica Rakočević otkrili sve detalje incidenta…

"Ako uđe u dvorište ne odgovaram za svoje postupke": Veljko Kuzmančević i Verica Rakočević otkrili sve detalje incidenta…

Blic 19.08.2024
U domu Verice Rakočević i Veljka Kuzmančevića na Avali sinoć se odigrala drama, kada su pozvali policiju zbog pretnji komšije. Veljko Kuzmančević, muž Verice Rakočević, opisao je kako su se stvari odigrale. - Bila je burna noć, ali ne prvi… »
„Prošao je pored Veljka i rekao kako je lepo imati decu – verovatno je hteo da uvredi“: Verica Rakočević se oglasila…

„Prošao je pored Veljka i rekao kako je lepo imati decu – verovatno je hteo da uvredi“: Verica Rakočević se oglasila…

Nova 19.08.2024
: Modna kreatorka Verica Rakočević i njen suprug Veljko Kuzmančević nedavno su preživeli dramu. Verica Rakočević sa suprugom već godinama živi na Avali, gde su pronašli svoj mir. Međutim, u poslednje vreme imaju problem sa jednim komšijom… »
Ovo je luksuzna vila Verice Rakočević i Veljka Kuzmančevića u kojoj je policija intervenisala: Pravi mali raj na Avali FOTO

Ovo je luksuzna vila Verice Rakočević i Veljka Kuzmančevića u kojoj je policija intervenisala: Pravi mali raj na Avali FOTO

Nova 19.08.2024
: Modna kreatorka Verica Rakočević godinama je u skladnom braku sa 35 godina mlađim kompozitorom Veljkom Kuzmančevićem. Verica Rakočević i Veljko Kuzmančević žive u luksuznom domu na Avali, gde su pronašli svoj mir, ali su u poslednje vreme… »
Prava drama u kući poznate srpske dizajnerke Pale opasne pretnje, policija odmah reagovala na poziv poznatog para

Prava drama u kući poznate srpske dizajnerke Pale opasne pretnje, policija odmah reagovala na poziv poznatog para

Dnevnik 19.08.2024
Sinoć je policija morala da interveniše na Avali, gde već 11 godina žive modna kreatorka Verica Rakočević i njen suprug, kompozitor Veljko Kuzmančević. Naime, njihov prvi komšija pijan je maltretirao celo naselje, izgovarajući pretnje poput… »
"Tresla sam se, vređao me je, da Veljko nije bio tu...": Verica se oglasila nakon paklene noći u domu na Avali

"Tresla sam se, vređao me je, da Veljko nije bio tu...": Verica se oglasila nakon paklene noći u domu na Avali

Mondo 19.08.2024
Veljko Kuzmančević putem društvenih mrežam otkrio je da su komšiju s Avale prijavili policiji zbog uvreda i pretnji, a sada se ovim povodom oglasila i njegova supruga Verica Rakočević. Bračni par, modna kreatorka Verica Rakočević i kompozitor… »
Drama u domu poznate kreatorke: Pijan maltretirao, pretio da Verica umre

Drama u domu poznate kreatorke: Pijan maltretirao, pretio da Verica umre

Svet & Skandal 19.08.2024
Drama u domu Veljka i Verice Rakočević, policija intervenisla Policija je sinoć došla u naselje modne kreatorke Verice Rakočević i njenog supruga kompozitora Veljka Kuzmančevića. Verica i Veljko objasnili su situaciju, te snimili komšiju koji im… »
Ovo je imanje Verice Rakočević na Avali gde je reagovala policija: Na terasi vredni antikviteti, a dvorište...

Ovo je imanje Verice Rakočević na Avali gde je reagovala policija: Na terasi vredni antikviteti, a dvorište...

Telegraf 19.08.2024
Preporučujemo. U mirnom naselju na Avali, gde godinama žive modna kreatorka Verica Rakočević i njen suprug Veljko Kuzmančević, došlo je do neočekivane situacija. Poznati par imao je incident sa komšijom, zbog čega je morala da reaguje policija… »

Vesti dana »