Povezane vesti

Poseban dan za Rokviće: Nikola sve otkrio javno - Majka Slavica i brat Marko su....

Poseban dan za Rokviće: Nikola sve otkrio javno - Majka Slavica i brat Marko su....

Story 19.08.2024
Porodica Marinka Rokvića na današnji dan posebno je ranjiva. Njegovi sinovi Marko i Nikola, kao i supruga Slavica i danas se, kao i svakog dana, prisećaju svog voljenog Marinka, a Nikola je otkrio zašto je danas poseban dan za njih. Naime, Nikola… »
U domu Rokvića sreća i tuga u isti dan: Ove reči rasplakale su sve (FOTO)

U domu Rokvića sreća i tuga u isti dan: Ove reči rasplakale su sve (FOTO)

Svet & Skandal pre 31 dana
Porodica Marinka Rokvića obeležava poseban dan Nikola Rokvić danas je na svom Instagram profilu saopštio da je Preobraženje za Rokviće poseban praznik. Porodica Marinka Rokvića danas je zbog ovog praznika i srećna i tužna. Ata images Srećna jer… »
"Tebe nemam, A duša me boli": Oglasili se Marko, Nikola i Slavica i emotivnom objavom rastužili sve: Poseban dan za Rokviće

"Tebe nemam, A duša me boli": Oglasili se Marko, Nikola i Slavica i emotivnom objavom rastužili sve: Poseban dan za Rokviće

Kurir pre 31 dana
Za porodicu Rokvić danas je poseban dan, a Nikola Rokvić oglasio se emotivnom porukom i otkrio zašto je ovaj dan ovoliko bitan za njih, kao i da im danas Marinko posebno nedostaje. Na današnji dan kršteni su Nikola, njegov brat Marko i majka Slavica… »
Poseban dan za rokviće: Slavica, Nikola, Marko se oglasili: "Tebe nemam, a duša me boli"

Poseban dan za rokviće: Slavica, Nikola, Marko se oglasili: "Tebe nemam, a duša me boli"

Blic pre 31 dana
Danas je poseban dan za porodicu Marinka Rokvića. Njegovi sinovi, Marko i Nikola, kao i supruga Slavica, prisećaju se voljenog Marinka. Nikola je otkrio zašto je ovaj dan poseban za njih. Na današnji dan kršteni su Nikola, njegov brat Marko i majka… »

Vesti dana »