Povezane vesti

Jelenić otkrio: "Bio sam za to da i Prlainović igra u Parizu, rekao sam im da će biti pukovnici ili pokojnici"

Jelenić otkrio: "Bio sam za to da i Prlainović igra u Parizu, rekao sam im da će biti pukovnici ili pokojnici"

Telegraf pre 29 dana
Kakav bi to tek tim bio. Vaterpolo reprezentacija Srbije je napravilai neverovatan uspeh na Olimpijskim igrama u Parizu, gde je došla do osvajanja zlatne medalje pobedom protiv Hrvatske u velikom finalu, čime je samo uspela da nadmaši sva moguća… »
Posle osvajanja treće uzastopne titule na Olimpijskim igrama oglasio se predsednik VSS Viktor Jelenić: Naš odgovor na sve je…

Posle osvajanja treće uzastopne titule na Olimpijskim igrama oglasio se predsednik VSS Viktor Jelenić: Naš odgovor na sve je…

Dnevnik pre 29 dana
Predsednik VSS Viktor Jelenić samo se jednom, tokom Olimpijskih igara, oglasio u javnosti. Učinio je to posle polufinalne utakmice sa SAD i plasmana u finale. Tada je rekao: - Ostala je još jedna utakmica, Igre nisu gotove. Ali, lepo je kada znaš da… »
Jelenić: Uroš mi je obećao 'Bićemo pukovnici'

Jelenić: Uroš mi je obećao 'Bićemo pukovnici'

Sportski žurnal pre 29 dana
Ekipa je otišla po zlato na OI i to je i uradila. Vaterpolisti Srbije su 11. avgusta osvojili zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu, pošto su u finalu pobedili Hrvatsku 13:11. - Pred start priprema u Kragujevcu imao sam sastanak sa igračima i… »
„Sa Šapićem ne pričam 12 godina, nisam se ni ja pozdravio sa njim“: Predsednik VSS otkrio detalje sa dočeka olimpijaca…

„Sa Šapićem ne pričam 12 godina, nisam se ni ja pozdravio sa njim“: Predsednik VSS otkrio detalje sa dočeka olimpijaca…

Nova pre 29 dana
: Viktor Jelenić, predsednik Vaterpolo saveza Srbije, otkrio je nove detalje oko dešavanja u Skupštini grada na dočeku olimpijaca, ali i šta se sve dešavalo pre i u toku Olimpijskih igara u Parizu. Jelenić je najpre govorio o činjenici da je… »

Vesti dana »