Povezane vesti

Jan Zomer završio reprezentativnu karijeru

Jan Zomer završio reprezentativnu karijeru

Politika pre 29 dana
BERN - Golman Intera Jan Zomer izjavio je da se povlači iz reprezentacije Švajcarske, saopštio je danas Fudbalski savez ove zemlje (ASF). Zomer (35) je za reprezentaciju Švajcarske debitovao u maju 2012. na meču protiv Rumunije. On je poslednji put… »
Somer se povlači iz reprezentacije

Somer se povlači iz reprezentacije

Sportski žurnal pre 29 dana
Švajcarski golman je prvi put branio za nacionalni tim 2012. Švajcarski golman Jan Somer (35) izjavio je danas da se povlači iz reprezentacije, u kojoj je počeo da igra 2012. godine. - Posle pažljivog razmatranja, odlučio sam da završim karijeru… »
Zomer okončao reprezentativnu karijeru

Zomer okončao reprezentativnu karijeru

B92 pre 29 dana
Švajcarski golman Jan Zomer (35) izjavio je da se povlači iz reprezentacije, ; u kojoj je počeo da igra 2012. godine. "Posle pažljivog razmatranja, odlučio sam da završim karijeru golmana za reprezentaciju Švajcarske. Velika mi je bila čast i… »
Jan Zomer završio sa reprezentacijom Švajcarske

Jan Zomer završio sa reprezentacijom Švajcarske

Sportske.net pre 29 dana
Švajcarski golman Jan Somer (35) izjavio je danas da se povlači iz reprezentacije, u kojoj je počeo da igra 2012. godine. "Posle pažljivog razmatranja, odlučio sam da završim karijeru golmana za reprezentaciju Švajcarske. Velika mi je bila čast i… »
Kraj! Švajcarac odlučio da završi reprezentativnu karijeru

Kraj! Švajcarac odlučio da završi reprezentativnu karijeru

Večernje novosti pre 29 dana
Golman Intera Jan Zomer izjavio je da se povlači iz reprezentacije Švajcarske, saopštio je danas fudbalski savez ove zemlje (ASF). FOTO: EPA Zomer (35) je za reprezentaciju Švajcarske debitovao u maju 2012. na meču protiv Rumunije. On je poslednji… »
Švajcarski golman Jan Somer povlači se iz reprezentacije

Švajcarski golman Jan Somer povlači se iz reprezentacije

Sport klub pre 29 dana
Švajcarski golman Jan Somer (35) izjavio je da se povlači iz reprezentacije, u kojoj je počeo da igra 2012. godine. „Posle pažljivog razmatranja, odlučio sam da završim karijeru golmana za reprezentaciju Švajcarske. Velika mi je bila čast i… »

Vesti dana »