Povezane vesti

Verica je ušla u naše dvorište, a onda… Veljkov i Veričin komšija neće više da ćuti, izneo svoju stranu priče

Verica je ušla u naše dvorište, a onda… Veljkov i Veričin komšija neće više da ćuti, izneo svoju stranu priče

Svet & Skandal pre 29 dana
Komšija Verice Rakočević otkrio kome i zašto je pretio Verica Rakočević i Veljko Kuzmančević objavili su snimak na kome se čuju pretnje koje im, kako oni tvrde, uputio komšija. Međutim, komšija Verice Rakočević ove navode demantuje. Rajko… »
"Bio je najlepši stjuard, čuven po lepoti" Njega je Verica Rakočević volela pre Veljka, a danas je direktor kompanije u…

"Bio je najlepši stjuard, čuven po lepoti" Njega je Verica Rakočević volela pre Veljka, a danas je direktor kompanije u…

Kurir pre 29 dana
Poznati bračni par Verica Rakočević i Veljko Kuzmančević u noći između nedelje i ponedeljka preživeli su pakao zbog komšije na Avali, gde žive, zbog čega je intervenisala i policija! Popularna dizajnerka godinama unazad uživa u srećnom braku… »
"Prvo sam ga odbila" Ovako su Verica Rakočević i Veljko započeli vezu: Tretirala sam ga kao dete, mlađi je od mojih ćerki!

"Prvo sam ga odbila" Ovako su Verica Rakočević i Veljko započeli vezu: Tretirala sam ga kao dete, mlađi je od mojih ćerki!

Kurir pre 29 dana
Modna kreatorka Verica Rakočević i suprug Veljko Kuzmančević sinoć pozvali policiju nakon drame nadomak njihovog dvorišta na Avali. Verica i Veljko istakli su da im je komšija pretio, što ih je jako uznemirilo. Bračni par, inače, godinama unazad… »
"Nisam bio pijan, svađao sam se sa ženom": Oglasio se veterinar sa Avale, tvrdi da nije psovao Vericu i Veljka

"Nisam bio pijan, svađao sam se sa ženom": Oglasio se veterinar sa Avale, tvrdi da nije psovao Vericu i Veljka

Telegraf pre 29 dana
Kreatorka Verica Rakočević i njen muž Veljko Kuzmančević imali su, kako navode, neprijatnu situaciju sinoć na Avali. Naime, kako oni tvrde, komšija im je pretio i zbog toga je policija morala da reaguje. Sada je Dragan Bacić, kog kreatorka Verica… »
Bio je stjuard i naširoko poznat po velikoj lepoti: Ovo je prvi muž Verice Rakočević i otac Elene Karić: Sada je direktor…

Bio je stjuard i naširoko poznat po velikoj lepoti: Ovo je prvi muž Verice Rakočević i otac Elene Karić: Sada je direktor…

Blic pre 29 dana
Verica Rakočević i suprug Veljko Kuzmančević imali su, kako navode, neprijatnu situaciju sinoć na Avali kada im je komšija, kako oni tvrde, pretio i zbog čega je policija morala da reaguje. Naime, dizajnerka Verica Rakoćević već godinama unazad… »
"Oni se smeju i provociraju me": Oglasio se komšija zbog kog je Verica zvala policiju, ispričao svoju stranu

"Oni se smeju i provociraju me": Oglasio se komšija zbog kog je Verica zvala policiju, ispričao svoju stranu

Mondo pre 29 dana
Oglasio se komšija Verice Rakočević i Veljka Kuzmančevića koji je pravio nered u naselju na Avali. Verica Rakočević i njen suprug Veljko Kuzmančević imali su, kako navode, neprijatnu situaciju ispred svog doma na Avali kada im je komšija, kako… »
"Ovaj dom sam gradila 11 godina...": Verica Rakočević o selidbi nakon jezivih scena na Avali

"Ovaj dom sam gradila 11 godina...": Verica Rakočević o selidbi nakon jezivih scena na Avali

Mondo pre 29 dana
Verica Rakočević se još jednom oglasila povodom drame koju je proživela u naselju na Avali u kojem živi sa suprugom Veljkom. Veljko Kuzmančević nedavno je putem društvenih mreža otkrio je da su on i njegova supruga Verica Rakočević proživei… »
Veljko objavio sliku komšije koji je pretio njemu i Verici! Profesor je na jednom fakultetu: "Molim nadležne"

Veljko objavio sliku komšije koji je pretio njemu i Verici! Profesor je na jednom fakultetu: "Molim nadležne"

Telegraf pre 29 dana
Preporučujemo. Modna kreatorka Verica Rakočević i njen suprug Veljko Kuzmančević, prijavili su sinoć, 18. avgusta, komšiju i to zbog strašnih pretnji smrću koje im je uputio. Kuzmančević se prvo oglasio na svom Instagramu sinoć, uz snimak na… »

Vesti dana »