Povezane vesti

Ana Brnabić: Sve što treba da znate o Ratku Ristiću

Ana Brnabić: Sve što treba da znate o Ratku Ristiću

Politika pre 31 dana
Predsednica Narodne skupštine Srbije Ana Brnabić poručila je je da sa uživanjem čita odgovor koji joj je uputio profesor i član pokreta Mi - snaga naroda Ratko Ristić. - Evo šta je u tom odgovoru, uglavnom o sebi, rekao: KAD SE RATKU RISTIĆU… »
Ana Brnabić, ponovo, odgovorila Ratku Ristiću, pa postavila i tri pitanja javnosti

Ana Brnabić, ponovo, odgovorila Ratku Ristiću, pa postavila i tri pitanja javnosti

Danas pre 31 dana
„Sa uživanjem sam čitala odgovor koji mi je uputio političar Ratko Ristić“, navela je na mreži „Iks“ predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić reagujući na tekst profesora Šumarskog fakulteta i beogradskog odbornika „MI snaga naroda“… »
Čim mu SE NEŠTO NE SVIDI, PRELAZI NA uvrede Ana Brnabić taksativno odgovorila Ratku Ristiću i postavila tri ključna…

Čim mu SE NEŠTO NE SVIDI, PRELAZI NA uvrede Ana Brnabić taksativno odgovorila Ratku Ristiću i postavila tri ključna…

Kurir pre 31 dana
Predsednica Skupštine Ana Brnabić danas je taksativno analizirala odgovor koji joj je uputio Ratko Ristić putem lista "Danas", i istakla da je tim tekstom najviše rekao o sebi. Odgovor predsednice Skupštine prenosimo u celosti: Sa uživanjem sam… »
Ana Brnabić objasnila građanima: Ovo je sve što treba da znate o Ratku Ristiću... VIDEO

Ana Brnabić objasnila građanima: Ovo je sve što treba da znate o Ratku Ristiću... VIDEO

B92 pre 31 dana
Predsednica Narodne skupštine Srbije Ana Brnabić istakla je da je sa uživanjem čitala odgovor koji joj je uputio političar Ratko Ristić. "Evo šta je u tom odgovoru, uglavnom o sebi, rekao: 1. KAD SE RATKU RISTIĆU NEŠTO NE SVIDI, UMESTO ARGUMENATA… »

Vesti dana »