Povezane vesti

Gundogan objavio da završava reprezentativnu karijeru

Gundogan objavio da završava reprezentativnu karijeru

Politika pre 30 dana
BERLIN - Doskorašnji kapiten fudbalera Nemačke Ilkaj Gundogan objavio je danas kraj reprezentativne karijere. Gundogan (33) je na društvenoj mreži "Iks" objavio da više neće igrati za "Elf". "Posle nekoliko nedelja razmišljanja, doneo sam odluku da… »
Gundogan objavio kraj reprezentativne karijere: Najveća čast je bila biti kapiten Nemačke na euro 2024

Gundogan objavio kraj reprezentativne karijere: Najveća čast je bila biti kapiten Nemačke na euro 2024

Večernje novosti pre 30 dana
DOSKORAŠNjI kapiten Nemačke i fudbaler Barselone, Ilkaj Gundogan, objavio je objavio je ovog ponedeljka kraj reprezentativne karijere. FOTO: Tanjug/AP Ovaj 33-godišnjak je na društvenoj mreži "X" objavio da više neće igrati za "pancere". - Posle… »
Kapiten reprezentacije “svirao kraj”

Kapiten reprezentacije “svirao kraj”

Sportski žurnal pre 31 dana
Gindogan je za Nemačku debitovao pre 13 godina, ali zbog povrede nije bio deo tima koji je 2014. godine u Brazilu postao svetski prvak. Doskorašnji kapiten Nemačke Ilkaj Gindogan (33) objavio je kraj reprezentativne karijere. Gindogan je na Tviteru… »
BUM! Gundogan rekao "KRAJ"!

BUM! Gundogan rekao "KRAJ"!

Sportske.net pre 31 dana
Dok ga svi sele iz Barselone, Ilkaj Gundogan je za početak odlučio da napusti - Nemačku! On je u zvaničnoj objavi objavio kraj reprezentativne karijere. Gundogan je u zvaničnom saopštenju da je nakon dugo razmišljanja odlučio da se povuče iz… »
Gundogan završio sa Nemačkom

Gundogan završio sa Nemačkom

B92 pre 31 dana
Doskorašnji kapiten fudbalera Nemačke Ilkaj Gundogan objavio je kraj reprezentativne karijere. Gundogan (33) je na društvenoj mreži "X" objavio da više neće igrati za "Elf". "Posle nekoliko nedelja razmišljanja, doneo sam odluku da je vreme da… »
Danke, Deutschland: Gundogan se oprostio od reprezentacije

Danke, Deutschland: Gundogan se oprostio od reprezentacije

Sport klub pre 31 dana
Vezista Barselone Ilkaj Gundogan neće više igrati za reprezentaciju Nemačke. „S velikim ponosom se osvrćem na 82 utakmice za reprezentaciju, što je brojka koju nisam mogao da zamislim te 2011. kad sam debitovao“, početak je objave 33-godišnjaka… »

Vesti dana »