Povezane vesti

„U presudi Apelacionog suda koju je nadgledao Strazbur piše da je Olja Kojić izdržavano lice koje nikada nije…

„U presudi Apelacionog suda koju je nadgledao Strazbur piše da je Olja Kojić izdržavano lice koje nikada nije…

Nova 19.08.2024
: Ljiljana Jevremović važi za jednog od najboljih tekstopisaca na našim prostorima, ali javnosti je poznata i kao majka vanbračne ćerke Dragana Kojića Kebe, sa kojim se godinama sudila, a sada iznosi nove detalje o imovini koju je prepisao na… »
Ljiljana Jevremović otkrila: Keba je puka sirotinja, a Olju znam bolje nego iko!

Ljiljana Jevremović otkrila: Keba je puka sirotinja, a Olju znam bolje nego iko!

Svet plus 19.08.2024
Bivša ljubavnica Dragana Kojića Kebe, Ljiljana Jevremović, otvoreno je progovorila o njihovoj turbulentnoj prošlosti, otkrivajući detalje o alimentaciji, ljubomori i odnosu sa pevačevom suprugom. Iako ga oštro kritikuje, Ljiljana priznaje da bi… »
Bivša Kebina ljubavnica šokirala o folkerovoj ženi: "o Olji znam i ono što on ne zna, i to sa sve dokazima"

Bivša Kebina ljubavnica šokirala o folkerovoj ženi: "o Olji znam i ono što on ne zna, i to sa sve dokazima"

Blic 19.08.2024
Bivša ljubavnica Dragana Kojića Kebe, Ljiljana Jevremović progovorila je o folkeru sa kojim je dobila ćerku. Ljiljana Jevremović je jednom prilikom otkrila i kolika je alimentacija koju plaća njen bivši dragi Dragan Kojić Keba, a nije štedela ni… »

Vesti dana »